Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum! (/Temat-Dziennik-chyba-najmlodszego-uzytkownika-forum-89480)



RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum! - kariolmax - 26-01-2015 14:50

21 dzień
26.01.2015 r.

Tak jak pisałem na weekend pojechałem sobie do Warszawy. Odpocząłem więc uznaję, że ten czas został dobrze wykorzystany.

Wieczorem edytuję post co do zarobków

NIEAKTUALNE:
485 - Wizyty
15 - Rejestracja
3.09 % - Skuteczność
92.50 zł - Zysk


Dziękuję Wam!

W tym miesiącu zarobiłem 1522.80 zł Huh (z czego się bardzo cieszę!) w serwisie leadmore



RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum! - asiorek - 26-01-2015 15:22

Sam byłeś w wawie?;d


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum! - kariolmax - 26-01-2015 15:32

@up odezwij się na gg, a po za tym tak - wujek mieszka więc sobie pochodziliśmy Big Grin


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum! - Zarobiony_Koles - 27-01-2015 15:35

Niech zgadnę, ile miesięcy tu już zmieniasz metodę, 4,5 a może pół roku? Miało być coś nowego niż suby a nadal to samo Smile Heh, nie warto rzucać słów na wiatr ale powodzenia i milionów (Nie kradnij profilowych, bo pozwą cieJerk2)


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum! - kariolmax - 27-01-2015 18:39

22 dzień
27.01.2015 r.

@up Hmm, nie wiem czy może tu być mowa o rzucaniu słów na wiatr, po prostu nie mogę się wziąć za siebie żeby iść dalej. Co do profilowych to nie mam na Ciebie słów i też życzę powodzenia - tylko nie bądź zbyt pewny siebie, bo wszystko to przecież przez "ciężką pracę"! beka

Tak więc przez ostatnie 2 dni odpoczynek. Przygotowuję się, żeby na ferie poszukać czegoś nowego. Na razie jeden problem z głowy, ponieważ po miesiącu przepychania się ze sprzedawcą kupiłem telefon, teraz będę miał więcej czasu.

Cel (którego miało nie być ale jednak był - 1000zł) został zrealizowany i to ze sporą nawiązką więc czas odpocząć i pomyśleć.

Dziękuję Wam!

W tym miesiącu zarobiłem 1551.70 zł Huh (z czego się bardzo cieszę!) w serwisie leadmore



RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum! - karol9919 - 27-01-2015 18:56

Wielkie WOW!!! Jesteś prawdziwym earnerem Big Grin Tylko mam nadzieję że nie siedzisz ciągle przed komputerem Lol


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum! - kariolmax - 27-01-2015 19:01

@up Dziękuję Ci, ale nie jestem wcale nim - mam kolegę, który po 11k zł zarabia i się za takiego nie uważa. Ja jestem małą kroplą w oceanie Smile

A co do siedzenia przed komputerem to mniej więcej z 5 godzin wychodzi, ale coraz częściej czasu mi brakuje.


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum! - kariolmax - 02-02-2015 18:07

23 dzień i podsumowanie stycznia
02.02.2015 r.

Styczeń najpierw zaskoczył dniówkami, a potem równie szybko je zabrał. Zarobiłem w nim 1564.10 zł więc jest to ogromna kwota - połowę wydałem na telefon a druga powoła leci do portfela. Smile Muszę przemyśleć programy, które promuję bo na razie robiłem to na odwal i takie są tego efekty. Dam radę!
Mój (taki nieoficjalny - ma tylko motywować) cel to zobaczyć WŁASNE 10 000 zł w łapach. Big Grin Za jakiś tydzień dowiem się ile będę już miał tej gotówki (muszę podliczyć wydatki oraz wypłacić pieniądze).

Przez kilka dni nie dodawałem postów, ale musiałem przez te kilka dni kilka spraw załatwić. Jedną z nich jest telefon Umi Zero (tak, chińczyk - jeśli ktoś by chciał to mogę napisać krótką recenzję) oraz robienie bloga PPA, znalazłem mentora więc sprężam się z postami - muszę mieć ich ze 100 do środy.

Ze spamem może jutro wystartuję ale zobaczymy jak się dzień potoczy, mam ferie od dziś więc możliwe, że przeznaczę je na odpoczynek (2-gi tydzień całkiem odpada w kwestii zarabiania bo wyjeżdżam).

Dziś zleciłem wypłatę 2364zł (wreszcie tylko 8% podatku!) i niedługo wrzucę zdjęcie do galerii z gotówką i telefonem. Smile



RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum! - Tropek - 02-02-2015 20:36

gratulacje Smile


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum! - RemoverPL - 03-02-2015 12:25

Gratuluję Smile
Zarabiasz tylko na FB? Tongue