Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum! (/Temat-Dziennik-chyba-najmlodszego-uzytkownika-forum-89480)



RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum! - aero2 - 17-01-2015 20:14

Zazdroszczę ci takich zarobków, też bym tak chciał.Smile


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum! - kariolmax - 18-01-2015 20:36

16 dzień
18.01.2015 r.

Dziwny dzień, obudziłem się o 10 rano z taką motywacją, że znalazłem nowy sposób na szybsze robienie kont - przyda się, skoro i tak padają po jednej serii spamu ... (chętnie przyjąłbym porady co robić, żeby wytrzymały przynajmniej jedną serię więcej - każde konto ma po 80 grup Wink)

Porobiłem konta i tyle z tego wyszło - chyba znów zacznę robić sobie niedziele jako dni wolne, bo nie mam wtedy dużych zarobków (satysfakcjonują mnie, ale to nie jest to samo co w inne dni Tongue)

Czas poszukać jakiś innych sposobów bo nawet przy zmianie ip i przeglądarki (używam opery i internetu aero2) od razu wylatuje telefoniczna - nie jest to dla mnie problem, ale to znak, że coś jest nie tak...

Zarobki o 20:30:
156 - Wizyty
10 - Rejestracja
6.41 % - Skuteczność
55.70 zł - Zysk


Dziękuję Wam!

W tym miesiącu zarobiłem 1314.70 zł Huh (z czego się bardzo cieszę!) w serwisie leadmore



RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum! - nykkusek - 18-01-2015 23:43

Może spróbuj nowe konto w Windowsie zrobić, mi to pomagało, jednak potem startery kupiłem po prostu Big Grin


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum! - kariolmax - 19-01-2015 07:40

@up Jak napisałem sama weryfikacja nie jest problemem, a to, że coś musi być nie tak skoro pomimo zmiany ip i czysczeniu cookies leci weryfikacja ...


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum! - jagan - 19-01-2015 08:49

Na weryfikację tel. nie ma reguły - raz poprosi zaraz po rejestracji, a raz po kilkunastu nawet dniach

Od siebie mogę dodać że możesz zmieniać MAC karty sieciowej gdyż przy zmianie IP, MAC pozostaje jednak ten sam i pewne skrypty potrafią to rozpoznać + przy logowaniu do fake kont korzystaj z innej przeglądarki niż z której korzystasz na co dzień.

W dodatku czyść zasób DNS na komputerze komendą ipconfig /flushdns w wierszu poleceń.


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum! - Nexudus - 19-01-2015 20:35

Ile dostajesz za klikniecie?


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum! - Tropek - 19-01-2015 21:19

(19-01-2015 20:35)Nexudus napisał(a):  Ile dostajesz za klikniecie?

Za kliknięcie nic.


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum! - kariolmax - 19-01-2015 21:32

17 dzień
19.01.2015 r.

Dziś oprócz własnego skracacza nic nie zrobiłem - startery mi się skończyły, więc najwcześniej będę je miał we czwartek. Mam jeszcze kilka kont więc na luzie przeznaczę je na testy - muszę wyeliminować tą weryfikację dowodową.

Dziś nie spamowałem - każdy powinien odpocząć Smile

Zarobki o 21:30:
13 - Wizyty
0 - Rejestracja
0 % - Skuteczność
0 zł - Zysk


Dziękuję Wam!

W tym miesiącu zarobiłem 1320.20 zł Huh (z czego się bardzo cieszę!) w serwisie leadmore



RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum! - Tropek - 19-01-2015 21:50

Karol, odczytaj pw Sad


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum! - Danny - 19-01-2015 22:14

Na Linuxie też jest taka możliwość (czysczenia DNS)?

(19-01-2015 08:49)jagan napisał(a):  Na weryfikację tel. nie ma reguły - raz poprosi zaraz po rejestracji, a raz po kilkunastu nawet dniach

Od siebie mogę dodać że możesz zmieniać MAC karty sieciowej gdyż przy zmianie IP, MAC pozostaje jednak ten sam i pewne skrypty potrafią to rozpoznać + przy logowaniu do fake kont korzystaj z innej przeglądarki niż z której korzystasz na co dzień.

W dodatku czyść zasób DNS na komputerze komendą ipconfig /flushdns w wierszu poleceń.