Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum! (/Temat-Dziennik-chyba-najmlodszego-uzytkownika-forum-89480)



RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum - ogromny cel - Xemon91 - 23-04-2014 19:04

Heh pamiętam jak ja zaczynałem jak miałem 13 lat. Najlepiej wspominam minę mojej mamy kiedy zapukał kurier ze słuchaweczkami za 400zł Wink


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum - ogromny cel - daniel42na - 24-04-2014 02:42

W kwestii pana rychu6, który się tu przed chwilą bardzo udzielał i oferował pomoc: radzę nie współpracować z nim na żadnych zasadach. Posty skasowałem, ale ten osobnik ma wyjątkowy dar od boga w mydleniu oczu, posługując się na przywłaszczonymi screenami wypłat killera, sprzedażą niedziałających poradników za niemałe pieniądze i nie tylko. Bikerful.


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum - ogromny cel - Zarobiony_Koles - 24-04-2014 04:59

O Dziękuje Daniell. A Karol na moją pomoc możesz polegać, szkoda, że FB z zasięgiem coś zrobiło ;/


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum - ogromny cel - kariolmax - 24-04-2014 07:04

Dziś z rana na telefonie Big Grin

Nadal FS nie doliczył wczorajszych leadów ale dziś powinny one być doliczone więc czekam z niecierpliwością Big Grin


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum - ogromny cel - piciaszek - 24-04-2014 12:42

@kariolmax Wpadło coś z Firesub'a? Sprawdzałeś? Big Grin


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum - ogromny cel - kariolmax - 24-04-2014 17:16

(24-04-2014 12:42)piciaszek napisał(a):  @kariolmax Wpadło coś z Firesub'a? Sprawdzałeś? Big Grin

Sprawdzałem i jestem zawiedzony pokerface 2 leady
czekam aż oficjalnie powiedzą, że wszystkie leady zostały doliczone.
W dodatku dziś jest ten sam problem Xpokerface


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum - ogromny cel - KMdream - 24-04-2014 17:57

Jak na 12 lat świetnie Ci idzie Smile życzę powodzenia i jesteś niezłym motywatorem Smile


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum - ogromny cel - kariolmax - 24-04-2014 20:18

Na tą chwilę mam tylko 2 leady więc nie będę się chwalił :/

Niestety nie uda mi się zebrać 400zł w tym miesiącu tylko około 300 więc mój cel nieudany.

Nadal czekam na doliczenie leadów z dnia dzisiejszego i wczorajszego.

Przybyło mi 300 fanów na fp!!


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum - ogromny cel - Lozaq - 24-04-2014 20:29

powodzenia będę zaglądał


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum - ogromny cel - kariolmax - 25-04-2014 17:53

Dzień (chyba dziesiąty)

Jest to mój najlepszy dzień!! Pobiłem swój rekord dniówki (miałem 36zł, a teraz 54!!)

-Dziś pierwszy raz spróbowałem promować programy Freebiza i taki wynik: http://screenshooter.net/5528758/eascswk