Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum! (/Temat-Dziennik-chyba-najmlodszego-uzytkownika-forum-89480)



RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum! - Tidus - 16-01-2015 20:57

U mnie było PPA, gdzie skończyłem robienie czegoś w środku lipca, a największy zarobek był w sierpniu, tak więc Big Grin.

No u mnie gdyby znajomi zobaczyli ze zarabiam dość spore kwoty miesięcznie to bym został pewnie najbardziej lubianym kolegą w szkole, tak więc jednak wole dalej utajać to wszystko Big Grin


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum! - misterzelek - 16-01-2015 21:05

A rozliczasz się Karol jakoś czy jak robisz ?


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum! - kariolmax - 16-01-2015 21:16

(16-01-2015 20:57)Tidus napisał(a):  U mnie było PPA, gdzie skończyłem robienie czegoś w środku lipca, a największy zarobek był w sierpniu, tak więc Big Grin.

No u mnie gdyby znajomi zobaczyli ze zarabiam dość spore kwoty miesięcznie to bym został pewnie najbardziej lubianym kolegą w szkole, tak więc jednak wole dalej utajać to wszystko Big Grin

Na szczęście u mnie nie ma tego zjawiska - jestem normalną osobą, która po prostu jest tylko troszkę inaczej nastawiona do pieniądza Big Grin

@up rozliczam się Wink


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum! - 4Colors - 16-01-2015 21:23

Masz teraz jakiś cel, na co przeznaczyć zarobione pieniądze? Big Grin


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum! - Tropek - 16-01-2015 21:25

czemu ludzie pisza ze przygotowuja sie na jutro (sobote), jakas nisza o ktorej nie wiem? XD


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum! - kariolmax - 16-01-2015 21:27

@up2 Cel był - komputer, szczerze teraz nie mam na co wydać pieniędzy. Zostawię je na później Smile

@up nie ma żadnej niszy - w piątek jest najwięcej czasu więc dlatego ludzie się "przygotowują" Smile


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum! - Tropek - 16-01-2015 21:28

aa, w takim razie ja sie przygotowuje na dwa tygodnie, bo mam ferie Big Grin a kiedy ty masz?


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum! - 4Colors - 16-01-2015 21:28

A u Ciebie rodzice wiedzą na czym zarabiasz? Czy po prostu "przez internet" ? Wink


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum! - kariolmax - 16-01-2015 21:37

@up wiedzą, niestety boleśnie uświadomiłem sobie jak to jest, że ktoś się rejestruje na suby - mój tata zarejestrował się z mojego linku beka


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum! - kariolmax - 17-01-2015 20:03

15 dzień
17.01.2015 r.

Dzisiejszy dzień bardzo spokojny - odkryłem w robieniu kont na fb kolejny plusik, ta monotonna praca baardzo uspokaja. Big Grin

Podliczyłem dziś cały 2014 rok (zacząłem zarabiać około 3 kwietnia) i wyszło, że zarobiłem w nim uwaga! 6246,95zł! Jest to kwota powalająca, przez ostatnią godzinę myślałem nad tym, jak to możliwe. Dziękuję Wam!

Tak jak wyżej, również z zarobkami jest bardzo spokojnie, aktywność w grupach niemal zerowa (nie tylko u mnie), ale jakoś udało się osiągnąć fajną dniówkę Smile - tylko konwersja około 17-stej się popsuła :/

Zarobki o 20:00:
227 - Wizyty
19 - Rejestracja
8.37 % - Skuteczność
104.50 zł - Zysk


Dziękuję Wam!

W tym miesiącu zarobiłem 1247.30 zł Huh (z czego się bardzo cieszę!) w serwisie leadmore