Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum! (/Temat-Dziennik-chyba-najmlodszego-uzytkownika-forum-89480)



RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum! - Tropek - 10-01-2015 02:10

jak radzisz sobie z weryfikacja telefoniczna na fb?


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum! - kariolmax - 10-01-2015 21:40

8 dzień
10.01.2015 r.

Kolejny dzień zaliczony do tych najgorszych... Landing Page nie wypalił - konwersja z 10% spadła na niecałe 3% (link ze strony LP). Czas pomyśleć co dalej, możliwe, że przerzucę się na inny program lub całkowicie wstrzymam zarobek na subskrypcjach. Jutro standardowo (niedziela) robię sobie dzień wolny, a w takich okolicznościach jest to nawet wskazane...

Zarobki:

O 22:30:
214 - Wizyty
14 - Rejestracja
6.54 % - Skuteczność
77.00 zł - Zysk


Dziękuję Wam!

W tym miesiącu zarobiłem 801.60 zł (z czego się bardzo cieszę!) w serwisie leadmore



RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum! - kariolmax - 11-01-2015 20:57

9 dzień
11.01.2015 r.

Znów zapomniałem o jednym z największych moich reguł - mam się cieszyć z każdej kwoty! (przyzwyczaiłem się do tych większych i dlatego tak wyszło...) Dzień uznaję za udany ale w miarę możliwości zrobię sobie jutro przerwę od spamu - czas na robienie kont. Ogarnąłem sobie zmienne ip na kliknięcie więc teraz FB nie będzie aż tak często banował moich kont...

Zbliżam się do mojego celu w zarobkach (takiego luźnego, żeby się nie stresować porażką) - mam już prawie 900zł/1000zł! Może nawet powtórzę miesiąc poprzedni.

Zarobki:

O 21:00:
129 - Wizyty
12 - Rejestracja
9.30 % - Skuteczność
66.00 zł - Zysk


Dziękuję Wam!

W tym miesiącu zarobiłem 867.60 zł (z czego się bardzo cieszę!) w serwisie leadmore



RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum! - RubiNek - 11-01-2015 21:09

Ładne zarobki Smile Gratuluje Smile


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum! - kariolmax - 14-01-2015 14:42

10 i 11 dzień
14.01.2015 r.

Zasłużone wolne oraz brak czasu z powodu wystawiania ocen na półrocze... Nawet posta nie miałem czasu dodać Big Grin
Wczoraj źle promowałem więc to jest problem małej kwoty Lol

Czuję, że dziś uda mi się sporą kwotę zrobić Huh

Zarobki:

O 24:00 (z wczoraj - poniedziałek był dniem wolnym):
169 - Wizyty
11 - Rejestracja
6.51 % - Skuteczność
60.70 zł - Zysk


Dziękuję Wam!

W tym miesiącu zarobiłem 939.30 zł (z czego się bardzo cieszę!) w serwisie leadmore



RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum! - Tropek - 14-01-2015 16:15

jestem od ciebie niewiele starszy (bo mam 16 lat) i główkuję całe dnie jak zarobić, a się nie narobić, z czego ty mając ich 12 czy już nawet 13 masz dniówkę powyżej 60 zł. Nie chodzi w tym poście o dyskryminację tylko o podziw. Gratuluję z całego serca Smile

P.S jak już zrezygnujesz z subów to podrzuć mi na priv twoją metodę zarabiania XDDDDD nie no żarcik.


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum! - jagan - 14-01-2015 17:19

(14-01-2015 16:15)Tropek napisał(a):  P.S jak już zrezygnujesz z subów to podrzuć mi na priv twoją metodę zarabiania XDDDDD nie no żarcik.

Metoda: SPAM FB.


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum! - szymon034 - 14-01-2015 19:52

(14-01-2015 16:15)Tropek napisał(a):  jestem od ciebie niewiele starszy (bo mam 16 lat) i główkuję całe dnie jak zarobić, a się nie narobić, z czego ty mając ich 12 czy już nawet 13 masz dniówkę powyżej 60 zł. Nie chodzi w tym poście o dyskryminację tylko o podziw. Gratuluję z całego serca Smile

P.S jak już zrezygnujesz z subów to podrzuć mi na priv twoją metodę zarabiania XDDDDD nie no żarcik.

Nie główkuj tylko po prostu działaj! Od siedzenia przy kompie i "myślenia" hajs nie przyjdzie. Trzeba po prostu w końcu zacząć, dużo pracować i samo przyjdzie Smile


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum! - twnt22 - 14-01-2015 20:18

Kariol mamy tyle samo lat. Ja do tej pory 60 zł. Ale na razie to dla mnie zdobywanie doświadczenia.
Powodzenia Jerk2


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum! - 4funsecond - 14-01-2015 20:26

Wystarczy nauczyć się Facebooka i dobrego spamu a będzie tyle samo kasy. Sęk w tym, że trzeba się rozwijać.