Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum! (/Temat-Dziennik-chyba-najmlodszego-uzytkownika-forum-89480)



RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum! - misterzelek - 05-01-2015 23:41

Karol pamietam jak jeszcze miales male sumki ehhh... sam dzialasz czy masz jakiegos mentora ?


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum! - kariolmax - 06-01-2015 10:54

@up Działam sam bo w subach nie ma żadnego poważnego mentora, który umiałby nauczyć Cię zarabiać. Jedyne co dostaniesz od tutejszych "mentorów" to reflink do serwisów sub sms oraz darmowy poradnik z zarabiam.com Smile W 80% nawet nie licz na jakiś kontakt Tongue

Drugim aspektem jest to, że już pół roku siedzę w tej dziedzinie i coraz więcej się uczę Smile Bardzo chciałbym zastąpić spam czymś innym ale problemem jest ciągły brak pomysłów, a jak się umie spamować, ma przygotowane grupy wiekowe, ma się już zaplecze to można ładnie na grupach pozarabiać. (To zdjęcie Samsunga z doładowaniami jest moje - niestety za późno wpadłem na pomysł dodania znaku wodnego i grupy się wypaliły pod ten program Undecided )


@down Pan Zarobiony jest bardzo miłym frajerem (trzeba to nazwać po imieniu), ponieważ bezczelnie pyta czy może przerobić moje zdjęcie. "Lojalny forumowicz" beka


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum! - Zarobiony_Koles - 06-01-2015 11:34

delll


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum! - misterzelek - 06-01-2015 11:39

U mnie wcześniej fajne było na subach ale teraz cos nie umiem wrócić z tymi zarobkami Tongue każdy w kom.. pisze że fejk itp. i potem nie wysyłają sms


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum! - kariolmax - 06-01-2015 16:06

Dziwny dzień, "lojalny forumowicz" zabiera zarobki innym w dodatku robiąc to tak bezczelnie beka

Tutaj screeny rozmowy:
http://screenshooter.net/101736019/bsrdefx
http://screenshooter.net/101736019/gthadak

Nie tylko ja bym się tak odezwał - rozmawiam o tej sprawie z 4 osobami zaufanymi na tym forum Smile Czyżbym odezwał jak "dziecko"? beka


@down Grafika do spamu = kasa więc nie wiem czy to nie jest ważny powód Smile


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum! - jagan - 06-01-2015 16:53

Ależ problemy macie w dzisiejszym świecie.. bić się o grafikę do spamu? Wystarczy samemu się odrobinkę pogłowić a już możemy na coś innowacyjnego wpaść - nie patrzcie tylko z perspektywy zarabiania na spam Tongue


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum! - Zarobiony_Koles - 06-01-2015 18:01

Przerobić zdjęcie, po prostu zrobić własne na podobnej zasadzie. A z resztą, mam dziesiątki własnych zdjęć, nie raz rozdwałem swoje grafiki..


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum! - kociamber - 06-01-2015 18:03

Według mnie to naskoczyłeś na zarobionego, przecież widać po emotikonach że się śmiał mówiąc to więc raczej by ci nie pod..ebał grafiki... Smile


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum! - nykkusek - 06-01-2015 18:03

Jagan nie pie**ol XD SPAM TO HAJS !


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum! - jarekb321 - 06-01-2015 19:06

#drama2015.jpg "XDDD"

Bez przesady.. Mogłeś podejść do tego bardziej sceptycznie, a nie robić zamęt i rzucać wyzwiskami..