Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum! (/Temat-Dziennik-chyba-najmlodszego-uzytkownika-forum-89480)



RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum! - Mailowiec - 03-01-2015 18:24

Powodzenia Smile


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum! - 4funsecond - 03-01-2015 19:17

(03-01-2015 17:40)kariolmax napisał(a):  Możliwe, że masz rację, albo źle rozumiesz moje posty - w dzienniku piszę o kwotach, że są one duże bo przed zarabianiem miałem marne 20zł miesięcznego kieszonkowego, co kiedyś też było dla mnie sporą kwotą. Teraz jest to po prostu nie do pomyślenia i dlatego wyrażam tak swoją opinię.

Pamiętam, jak napisałem posta z moim wiekiem - przyjąłem opinię, przestałem pisać o wieku w postach dotyczących innych tematów. Mam nadzieję, że w dzienniku dasz mi swobodę wypowiedzi Smile

No, nie spodziewałem się tego po Tobie Big Grin .. Myślałem że odpowiesz coś typu "spier*alaj, kto ci każde czytać lamusie" , jednak myliłem się co do Ciebie Big Grin


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum! - kariolmax - 03-01-2015 19:31

(03-01-2015 19:17)4funsecond napisał(a):  
(03-01-2015 17:40)kariolmax napisał(a):  Możliwe, że masz rację, albo źle rozumiesz moje posty - w dzienniku piszę o kwotach, że są one duże bo przed zarabianiem miałem marne 20zł miesięcznego kieszonkowego, co kiedyś też było dla mnie sporą kwotą. Teraz jest to po prostu nie do pomyślenia i dlatego wyrażam tak swoją opinię.

Pamiętam, jak napisałem posta z moim wiekiem - przyjąłem opinię, przestałem pisać o wieku w postach dotyczących innych tematów. Mam nadzieję, że w dzienniku dasz mi swobodę wypowiedzi Smile

No, nie spodziewałem się tego po Tobie Big Grin .. Myślałem że odpowiesz coś typu "spier*alaj, kto ci każde czytać lamusie" , jednak myliłem się co do Ciebie Big Grin

Uwierz, że jeszcze pół roku temu bym Ci tak odpowiedział - to dzięki forum się zmieniłem Smile Dzięki! Big Grin


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum! - Tropek - 03-01-2015 21:52

całą godzinę zajęło mi przeczytanie tego dziennika od deski do deski. Ale przyznać muszę, że się opłacało. +10 do mobilizacji, zobaczymy jak to wyjdzie w praniu.


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum! - kariolmax - 05-01-2015 08:09

2 dzień
4.01.2015 r.

Tego posta piszę za wczoraj - byłem w Kazimierzu Dolnym przez cały dzień więc nie zarabiałem, niedziela to dla mnie dzień wolny. Smile

Wszystko autopilot. Huh

Zarobki:

O 8:10:
28 - Wizyty
4 -Rejestracja
14.29 % - Skuteczność
22.00 zł - Zysk


Dziękuję Wam!

W tym miesiącu zarobiłem 324.50 zł (z czego się bardzo cieszę!) w serwisie leadmore



RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum! - Varnity - 05-01-2015 10:30

Na spamie każdy głupi potrafi zarobić. Nie ma się z czego cieszyć.


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum! - totamta1 - 05-01-2015 12:45

Witaj Smile

Przeczytałam cały dziennik, od A do Z.
Niesamowite jest to, że tak młody Człowiek, jak Ty, Potrafi już zarabiać własne i to duże pieniądze.

Nie Przejmuj się Osobami, które Ciebie nie Popierają. Rób to, co Uważasz za słuszne.
Rozwijaj się, a Zajdziesz daleko.

Gratuluję Ci wyników w zarobkach.
I życzę kolejnych sukcesów Wink


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum! - kariolmax - 05-01-2015 14:24

(05-01-2015 12:45)totamta1 napisał(a):  Witaj Smile

Przeczytałam cały dziennik, od A do Z.
Niesamowite jest to, że tak młody Człowiek, jak Ty, Potrafi już zarabiać własne i to duże pieniądze.

Nie Przejmuj się Osobami, które Ciebie nie Popierają. Rób to, co Uważasz za słuszne.
Rozwijaj się, a Zajdziesz daleko.

Gratuluję Ci wyników w zarobkach.
I życzę kolejnych sukcesów Wink

Dziękuję Ci za ciepłe słowa, tacy ludzie jak Ty są na wagę złota w tych czasach Smile


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum! - kariolmax - 05-01-2015 22:36

3 dzień
5.01.2015 r.

Dziś testowałem 2 programy z leadmore - wynik tragiczny. Kiedyś dawały mi one zarobek, a dziś są one równe zeru.

Zarobki:

O 22:10:
105 - Wizyty
2 - Rejestracja
1.90 % - Skuteczność
10.40 zł - Zysk


Dziękuję Wam!

W tym miesiącu zarobiłem 334.90 zł (z czego się bardzo cieszę!) w serwisie leadmore



RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum! - ZbysiuK - 05-01-2015 23:38

Kariolmax, zajebiście Ci idzie Smile

Kiedyś też zarabiałem na subach, ale się przerzuciłem na skracanie, za bardzo gryzło mnie sumienie Smile