Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum! (/Temat-Dziennik-chyba-najmlodszego-uzytkownika-forum-89480)



RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum - ogromny cel - kariolmax - 08-11-2014 12:41

Oczywiście SAM wszystko składałem Smile - więcej frajdy! Polecam - nie ma jak się pomylić czytając instrukcję, a wrażenia niezapomniane. Teraz tylko kable ułożyć i wszystko pójdzie do galerii wraz ze zdjęciem starego lapka do porównania Smile


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum - ogromny cel - kariolmax - 18-11-2014 21:15

2 dzień? (od nowa)
18.11.2014 r.

A więc tak - dziennik będzie inaczej prowadzony (nie będę zarabiał codziennie tylko dorywczo) Smile Kupiłem sobie bota do Fb więc moja praca jest w pełni zautomatyzowana (ogranicza się do naciśnięcia przycisku beka ), a zarobki są o wiele większe.

Tak z innej beczki - mam do sprzedania grę Far Cry 4 - więcej informacji tutaj http://zarabiam.com/Temat-Far-Cry-4-Assasin-s-Creed-Unity-The-Crew-PC-KEY-OKAZJA-101905


Przez ostatnie 4 dni zarobiłem 340,50zł na mało znanym serwisie (nie powiem nazwy Tongue)

Zarobki:

O 21:00:
Sprzedałem produkty z prowizją 195zł!!


Dziś zarobiłem 195zł

Cel grup na koncie baza 336/600



RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum - ogromny cel - Radi98 - 18-11-2014 22:30

Ty masz pewnie zmienne ip cn? Bo mi wszystkie konta lecą co kupię ;( Jak nie powiesz jaka nazwa to może jaki typ ;D


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum - ogromny cel - kariolmax - 19-11-2014 21:03

3 dzień
19.11.2014 r.

Dziś "nałapałem" kolejnych klientów więc jutro powinno coś wpaść Smile

Tak z innej beczki - mam do sprzedania grę Far Cry 4 - więcej informacji tutaj http://zarabiam.com/Temat-Far-Cry-4-Assasin-s-Creed-Unity-The-Crew-PC-KEY-OKAZJA-101905



Zarobki:

O 21:00:
Sprzedałem produkty z prowizją 2,50zł impreza


Dziś zarobiłem 2,50zł

Cel grup na koncie baza 350/600



RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum - ogromny cel - kapi - 19-11-2014 22:32

Czytując wcześniejsze wpisy, zauważyłem, że bawisz się w FP na FB. Mam admina na paru stronach +1k oraz +5k, więc jeśli chcesz to mogę udostępnić.


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum - ogromny cel - kariolmax - 03-01-2015 17:15

1 dzień
3.01.2015 r.

Nowy rok, duże zmiany, nowy dziennik!

Wracam do CODZIENNEGO prowadzenia dziennika, ponieważ wróciłem do zarabiania - tak się prezentuje grudzień http://screenshooter.net/101736019/biqtqpd (jestem z niego bardzo zadowolony, taka kwota nigdy nie była nawet w moich największych marzeniach! - zarabiane tylko, gdy dniówka była powyżej 50zł Smile )

Chciałbym, żeby mieć przynajmniej 1000zł każdego miesiąca. Taka kwota jest odpowiednia i wystarczająca Smile (oczywiście nie będzie tak, że osiągnę taką kwotę i przestanę zarabiać, nie, będę wyciskał jak najwięcej Tongue )

Przez ten okres, w którym nie prowadziłem dziennika zajmowałem się dosłownie niczym, sam nie wiem co z tym czasem zrobiłem beka

Zarabiam na serwisie leadmore oraz dorywczo na tanieaukcje. Jak pojawi się jakiś nowy program partnerski to zapewne go przetestuję Smile

W nowej odsłonie dziennika NIGDY nie będzie celów! - zarabiam tyle ile mi się uda, żadnego stresu związanego z niepowodzeniem Huh

Zarobki:

O 20:10:
404 - Wizyty
30 - Rejestracja
7.43 % - Skuteczność
165.00 zł - Zysk


P.S: Piszcie, czy ten dziennik ma sens, czy go czytacie, co mógłbym zmienić - motywujecie mnie! Dzięki! Heart
W tym miesiącu zarobiłem 242.00 zł (z czego się bardzo cieszę!) w serwisie leadmore



RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum - ogromny cel - Radek4921 - 03-01-2015 17:18

Powodzenia! Smile


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum - ogromny cel - 4funsecond - 03-01-2015 17:31

Nie wiem jak innych, ale mnie denerwuje pisanie się kariolmaxa jaki on jest wspaniały w co drugim poście. No bez jaj, każdy wie że masz 12lat i to że będziesz pisał w każdym poście o swoim wieku, że zarobiłeś tyle i tyle, że sam złożyłeś komputer nic Ci nie da, bo z tego co widzę ego i tak masz za duże. Ogarnij się trochę Smile


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum - ogromny cel - kariolmax - 03-01-2015 17:40

Możliwe, że masz rację, albo źle rozumiesz moje posty - w dzienniku piszę o kwotach, że są one duże bo przed zarabianiem miałem marne 20zł miesięcznego kieszonkowego, co kiedyś też było dla mnie sporą kwotą. Teraz jest to po prostu nie do pomyślenia i dlatego wyrażam tak swoją opinię.

Pamiętam, jak napisałem posta z moim wiekiem - przyjąłem opinię, przestałem pisać o wieku w postach dotyczących innych tematów. Mam nadzieję, że w dzienniku dasz mi swobodę wypowiedzi Smile


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum! - create - 03-01-2015 18:18

Spam na FB ? czy masz wlasna stronke? A i uzywasz jednego programu jesli tak to moze chociaz powiesz jakiego bo tez staram sie cos zdzialac na leadmore ale niezbyt mi to idzie. Moze pomentorujesz:>?