Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum! (/Temat-Dziennik-chyba-najmlodszego-uzytkownika-forum-89480)



RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum - ogromny cel - NieWPelniAnonim - 03-07-2014 13:25

(03-07-2014 12:47)kariolmax napisał(a):  
(03-07-2014 12:26)NieWPelniAnonim napisał(a):  Inwestycje kolego, inwestycje... Jak dla mnie to po prostu jest chamskie, wole uczciwie zarobić nawet zrywając truskawki w sezonie niż coś takiego robić, bo potem mam wyrzuty sumienia. Teraz pewnie sobie pomyślicie "truskawki, lol na tym nie idzie zarobić"... i tutaj was mam, wolę się narobić, mieć te 10 zł na godzinę + satysfakcje z uczciwie zarobionych pieniędzy niż spamować, dodawać posty po grupach by ludzie się na takie coś nabierali. Keep calm ludzie. Chcę wam tylko dać do przemyślenia.

Na inwestycjach oraz bukach też jedna osoba musi stracić, żeby druga mogła się wzbogacić Smile
No niby tak, ale ludzie wiedzą w co się pakują, a bukmacherka to co innego, bo tam możesz stracić całe swoje pieniądze np. na jednym meczu. W inwestycjach niby też, ale ja stawiam na pewniaki (PV).

Koniec rozmowy, gratuluje sumy tak czy inaczej

@bykonrado
chodziło mi o karolmax czy jakos tak


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum - ogromny cel - bykonrado - 03-07-2014 13:55

(02-07-2014 16:58)NieWPelniAnonim napisał(a):  Widzę, że młody od najmłodszego uczy się jak oszukiwać... Porozmawiaj z rodzicami o tym całym PPA/PPL czy subSMS, ciekawe jakie ich będzie zdanie (dodaj jeszcze, że ty zarabiasz własnie w ten sposób). Pomyśl sobie, ludzie wysyłają SMSy, a za to gówno dostają. Niby mają coś dostać, ale jednak gówno, bo nie doczytają małego króczku... Z pobieraczkiem też tak było, regulamin był jasno opisany, lecz go nie czytali. I co? Wygrała sprawiedliwość, kasa oddana, pobieraczka nie ma (rejestracja zawieszona). Dla mnie jest to brudny zarobek i każdego kto tak zarabia uważam za nieudacznika, żerującego na pieniądzach innych ludzi. Takie moje zdanie.

Czy pisząc
Cytat: że młody od najmłodszego uczy się oszukiwać...
miałeś na myśli mój nick 'Mlody'? Jeśli tak to ci wytłumaczę nick niczego nie oznacza, a w moim przypadku nie oznacza wieku więc jak do mnie to było to ... A co do twojego wpisu o PPA to jest oszustwo i z tym się zgadzam, z pobieraczkiem też tak było ( teraz plikostrada ...) oszukiwali i jak to się skończyło ... Mam nadzieję, że w końcu zrobią porządek z tym PPA i skończy się to oszukiwanie bezbronnych ludzi, którzy nie czytają regulaminów. Ja włożyłem małą sumkę w program HYIP jakim jest pegasusasset wpłaciłem 10$ na oprocentowanie 1%-owe Big Grin I teraz wypłacam tylko zyski na początku nie było jakoś kolorowo lecz teraz jest coraz lepiej Smile Lepsze pegasusasset i PV niż te PPA Smile

Ci którzy oszukują innych oszukują siebie.


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum - ogromny cel - Kenzema - 03-07-2014 15:32

@up
PPA to nie tylko fake


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum - ogromny cel - bykonrado - 03-07-2014 16:20

Zazwyczaj, a ten 'najmłodszy' zapewne daje fake tak jak 99.9% osób używających fake Smile


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum - ogromny cel - TECHNO - 03-07-2014 18:04

tak tak, dlaczego piszecie te głupoty?
Aż tak was bardzo boli ze on zarabia a wy nie? Smile

Wszystko jest legalne, było, jest i pewnie będzie Smile


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum - ogromny cel - abelabel2 - 03-07-2014 18:18

TECHNO, tak! Tak mnie boli dupa że pisze na stojąco teraz.

Całe te suby są legalne, niestety, ale on(oni/wy) robi(cie) ludzi w ciu*a i o to tutaj chodzi.
Zyczę ci, żebyś natknął się na takiego pobieraczka i robił w majty przed zgłoszeniem, które dostaniesz kurierem.


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum - ogromny cel - wojtas99 - 03-07-2014 18:46

racja firemedia najwiecej zarabia a ty tylko 3,50 czy 3,70 i koniec a oni 3 razy w tygodniu


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum - ogromny cel - kariolmax - 03-07-2014 20:30

Osiemdziesiąty dziewiąty dzień
3.07.2014 r.

Nieudany powrót na FS Sad

Zarobki:

O 21:30:
320- UNIKALNE WIZYTY
8- LEADY
2.50% - KONWERSJA
34.00 PLN - ZAROBKI Z LEADÓW

+1 lead


Dziś zarobiłem: 38,25zł na firesub oraz 0zł na freebiz

Like fanpage: 6275/10 000

Cel miesięczny 44,90zł firesub oraz 94,50zł freebiz



RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum - ogromny cel - Danny - 03-07-2014 20:55

Nie narzekaj, w tym wieku mając 2 stówki miesięcznie kieszonkowego jesteś gość na osiedlu a co dopiero 1k zarobku =]


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum - ogromny cel - kariolmax - 04-07-2014 20:38

Dziewięćdziesiąty dzień
3.07.2014 r.

Dziwny dzień - 2 leady z autopilota na fs, ale freebiz mnie negatywnie zaskoczył.

Zarobki:

O 21:30:
270- UNIKALNE WIZYTY
7- LEADY
2.59% - KONWERSJA
31.50 PLN - ZAROBKI Z LEADÓW




Dziś zarobiłem: 8.50zł na firesub oraz 31.50zł na freebiz

Like fanpage: 6275/10 000

Cel miesięczny 54.80zł firesub oraz 125,00zł freebiz