Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum! (/Temat-Dziennik-chyba-najmlodszego-uzytkownika-forum-89480)



RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum - ogromny cel - NieWPelniAnonim - 02-07-2014 16:58

Widzę, że młody od najmłodszego uczy się jak oszukiwać... Porozmawiaj z rodzicami o tym całym PPA/PPL czy subSMS, ciekawe jakie ich będzie zdanie (dodaj jeszcze, że ty zarabiasz własnie w ten sposób). Pomyśl sobie, ludzie wysyłają SMSy, a za to gówno dostają. Niby mają coś dostać, ale jednak gówno, bo nie doczytają małego króczku... Z pobieraczkiem też tak było, regulamin był jasno opisany, lecz go nie czytali. I co? Wygrała sprawiedliwość, kasa oddana, pobieraczka nie ma (rejestracja zawieszona). Dla mnie jest to brudny zarobek i każdego kto tak zarabia uważam za nieudacznika, żerującego na pieniądzach innych ludzi. Takie moje zdanie.


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum - ogromny cel - abelabel2 - 02-07-2014 17:05

NieWPelniAnonim, brawo.
No ale takim gimbusom nie przegadasz...


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum - ogromny cel - kariolmax - 03-07-2014 09:34

Osiemdziesiąty ósmy dzień
2.07.2014 r.

NieWPelniAnonim - a na czym Ty zarabiasz?


Wczoraj urwanie głowy - nic nie zrobiłem.
Zarobki:

O 23:50:
199- UNIKALNE WIZYTY
6- LEADY
3.02% - KONWERSJA
27.00 PLN - ZAROBKI Z LEADÓW




Dziś zarobiłem: 0zł na firesub oraz 27zł na freebiz

Like fanpage: 6275/10 000

Cel miesięczny 5.60zł firesub oraz 94,50zł freebiz



RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum - ogromny cel - abelabel2 - 03-07-2014 09:36

(03-07-2014 09:34)kariolmax napisał(a):  NieWPelniAnonim - a na czym Ty zarabiasz?

facepalm


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum - ogromny cel - xardas1020 - 03-07-2014 09:41

(02-07-2014 16:58)NieWPelniAnonim napisał(a):  Widzę, że młody od najmłodszego uczy się jak oszukiwać... Porozmawiaj z rodzicami o tym całym PPA/PPL czy subSMS, ciekawe jakie ich będzie zdanie (dodaj jeszcze, że ty zarabiasz własnie w ten sposób). Pomyśl sobie, ludzie wysyłają SMSy, a za to gówno dostają. Niby mają coś dostać, ale jednak gówno, bo nie doczytają małego króczku... Z pobieraczkiem też tak było, regulamin był jasno opisany, lecz go nie czytali. I co? Wygrała sprawiedliwość, kasa oddana, pobieraczka nie ma (rejestracja zawieszona). Dla mnie jest to brudny zarobek i każdego kto tak zarabia uważam za nieudacznika, żerującego na pieniądzach innych ludzi. Takie moje zdanie.

patrząc na wszystko to wszystko jest oszustwem - cały handel, cała sprzedaż, całe życie
idziesz do babci na targ, kupujesz świeże swojskie jajka, a te jej swojskie jajka dzień wcześniej na półce w supermarkecie leżały z pieczątką którą usunęła i robi biznes po 60-70 gr czystego zysku na każdej sztuce i takich przykładów można mnożyć
każdy swoją rzepkę skrobie i na swój sposóbzarabia


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum - ogromny cel - kariolmax - 03-07-2014 12:08

(03-07-2014 09:36)abelabel2 napisał(a):  
(03-07-2014 09:34)kariolmax napisał(a):  NieWPelniAnonim - a na czym Ty zarabiasz?

facepalm

Wiem, że jesteś forumowym cebulakiem ale czy możesz zostawić mój dziennik w spokoju?

Sam na 100% nie zarabiasz i tylko dlatego ciągle każdego hejtujesz beka


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum - ogromny cel - NieWPelniAnonim - 03-07-2014 12:26

Inwestycje kolego, inwestycje... Jak dla mnie to po prostu jest chamskie, wole uczciwie zarobić nawet zrywając truskawki w sezonie niż coś takiego robić, bo potem mam wyrzuty sumienia. Teraz pewnie sobie pomyślicie "truskawki, lol na tym nie idzie zarobić"... i tutaj was mam, wolę się narobić, mieć te 10 zł na godzinę + satysfakcje z uczciwie zarobionych pieniędzy niż spamować, dodawać posty po grupach by ludzie się na takie coś nabierali. Keep calm ludzie. Chcę wam tylko dać do przemyślenia.


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum - ogromny cel - abelabel2 - 03-07-2014 12:42

(03-07-2014 12:08)kariolmax napisał(a):  
(03-07-2014 09:36)abelabel2 napisał(a):  
(03-07-2014 09:34)kariolmax napisał(a):  NieWPelniAnonim - a na czym Ty zarabiasz?

facepalm

Wiem, że jesteś forumowym cebulakiem ale czy możesz zostawić mój dziennik w spokoju?

Sam na 100% nie zarabiasz i tylko dlatego ciągle każdego hejtujesz beka

Dobrze byznesymenie, zostawiam cię w spokoju.

(03-07-2014 09:41)xardas1020 napisał(a):  a te jej swojskie jajka dzień wcześniej na półce w supermarkecie leżały z pieczątką którą usunęła i robi biznes po 60-70 gr czystego zysku na każdej sztuce i takich przykładów można mnożyć

[Obrazek: frabz-what-the-fuck-12f2ab.jpg]


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum - ogromny cel - kariolmax - 03-07-2014 12:47

(03-07-2014 12:26)NieWPelniAnonim napisał(a):  Inwestycje kolego, inwestycje... Jak dla mnie to po prostu jest chamskie, wole uczciwie zarobić nawet zrywając truskawki w sezonie niż coś takiego robić, bo potem mam wyrzuty sumienia. Teraz pewnie sobie pomyślicie "truskawki, lol na tym nie idzie zarobić"... i tutaj was mam, wolę się narobić, mieć te 10 zł na godzinę + satysfakcje z uczciwie zarobionych pieniędzy niż spamować, dodawać posty po grupach by ludzie się na takie coś nabierali. Keep calm ludzie. Chcę wam tylko dać do przemyślenia.

Na inwestycjach oraz bukach też jedna osoba musi stracić, żeby druga mogła się wzbogacić Smile


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum - ogromny cel - abelabel2 - 03-07-2014 12:54

/del, miałem nie hejtowac : )