Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum! (/Temat-Dziennik-chyba-najmlodszego-uzytkownika-forum-89480)



RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum - ogromny cel - kariolmax - 18-04-2014 10:41

(18-04-2014 10:38)aero2 napisał(a):  Po mojemu to grupy już są wypalone, lepiej znaleźć inną niszę, niekoniecznie na Facebooku.

Znajdź takie miejsce, gdzie nikt inny nie spamuje i działaj.

Bo widzę, że każdy początkujący sub earner widzi tylko zarobek na grupach a to nie o to chodzi.Smile

Sam już szukam nowych serwisów ale nie jest to wcale łatwe :/


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum - ogromny cel - Radi98 - 18-04-2014 11:02

(18-04-2014 10:38)aero2 napisał(a):  Po mojemu to grupy już są wypalone, lepiej znaleźć inną niszę, niekoniecznie na Facebooku.

Znajdź takie miejsce, gdzie nikt inny nie spamuje i działaj.

Bo widzę, że każdy początkujący sub earner widzi tylko zarobek na grupach a to nie o to chodzi.Smile

Jak można wiedzieć ile zarabiasz dziennie bez fb? ;D


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum - ogromny cel - aero2 - 18-04-2014 11:16

(18-04-2014 10:41)kariolmax napisał(a):  Sam już szukam nowych serwisów ale nie jest to wcale łatwe :/
Najprostsza nisza na początek, pisz pytania dotyczące programów na stronach gdzie zadaje się pytania i odpowiadaj na nie linkiem.Wink
Przykład:
Pierwsze Konto: Gdzie można doładować telefon za darmo?
Drugie Konto: Na tej stronie link.
(18-04-2014 11:02)Radi98 napisał(a):  Jak można wiedzieć ile zarabiasz dziennie bez fb? ;D
Głodny nie chodzę, tyle ci powiem.Tongue


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum - ogromny cel - kariolmax - 18-04-2014 11:25

Dzień trzeci:
Dziś rozmyślałem nad tym co bym chciał robić. Postanowiłem, że codziennie będę spamował na fb tylko 10 minut o różnych porach, a główny czas przeznaczę na PPA i rozwijanie fp.

Co dzisiaj zrobiłem:
- Dodałem dwa hacki na bloga
- Dodałem nowe grupy na spam konta
- Myślałem
- Grałem w Lola

Stan na godzinę 19:48 ma się tak:

[Obrazek: gggg.jpg]


+ 0,70 gr z refów Lol

Za chwilę jeszcze raz przespamuję moje grupy i liczę na około 6 leadów.


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum - ogromny cel - Zarobiony_Koles - 19-04-2014 06:54

I jak, doczekałeś się tego na co liczyłeś? Smile


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum - ogromny cel - kariolmax - 19-04-2014 09:34

(19-04-2014 06:54)Zarobiony_Koles napisał(a):  I jak, doczekałeś się tego na co liczyłeś? Smile

W zasadzie tak i nie, bo nie chciało mi się już spamować, a do 24 wpadł jeszcze jeden lead i rano jeszcze jeden Big Grin (którego zaliczam do wczorajszego dnia)


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum - ogromny cel - kariolmax - 20-04-2014 13:16

Dzień trzeci (wczoraj):

Cały dzień byłem zajęty przygotowaniami do świąt, dlatego nie uzupełniłem dziennika.

Nic nie spamowałem, a wpadły 3 leady.

Moje fp coraz bardziej się rozrasta - 1300 fanów!!

Dzień czwarty:
- Dziś mam już 3 leady za nic nie robienie (nowa nisza)
- Zamierzam dziś dobić do 1500 fanów na fanpage i rozwinąć je w miarę możliwości

Wszystkim osobom, które oglądają mój dziennik i dodają mi motywacji chcę serdecznie podziękować i z okazji Świąt Wielkanocnych życzyć dużych zarobków Lol


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum - ogromny cel - Zarobiony_Koles - 21-04-2014 09:30

Wolno idzie ci rozwijanie tego fp, zobacz jak umnie to w moim dzienniku wygląda Wink Oczywiście zozols lepiej daje ;]


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum - ogromny cel - kariolmax - 22-04-2014 18:50

Dzień szósty:
- Dopiero dziś wróciłem do domu
- Nic nie robiłem, a fanpage ma 1500 fanów i aż 600 osób mówi o nim!
- Dziś miałem problem z tym, że osoba ma taki sam hash na FS co ja i prawie nie dostałem bana :/
- Dziś chyba skończę z 0zł, ponieważ muszę nadrobić braki na fanpage


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum - ogromny cel - Zarobiony_Koles - 22-04-2014 18:53

hmmmm słabo ci idzie, ja dzisaij zalożyłem fp i ma już prawie 3k like Smile