Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum! (/Temat-Dziennik-chyba-najmlodszego-uzytkownika-forum-89480)



RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum - ogromny cel - prololex - 17-04-2014 20:54

Może popracuj nad tekstem i zdjęciem, bo konwersja nie powala Tongue


Odp: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum - ogromny cel - Stalmer - 17-04-2014 22:31

Życzę powodzenia w zarabianiu Smile
Tak mi się przypomniało jak miałem 8 lat to ja z kolegami klikaliśmy w bux.to xD

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum - ogromny cel - Zarobiony_Koles - 18-04-2014 06:10

Słuchaj Karol, to nie jest tak, że twój wiek skreśla ciebie od zarabiana. A cel nie jest taki ogromy, ja sobie postawiłem wysoki, jak bym go postawił w grudnia to bym go w dwa tyg przekroczy, ale teraz nisza padła, to błąkam się po lesie. W sumie, ja w wieku 12 lat, to na buxach sobie klikałem, po dniu miałem dość i tak zawsze, aż wpadłem na firegifts, kolega mnie wprowadził na te forum, a później sam mu pomogłem zarabiać...

Co do spamowania na grupach to popracuj nad:
- Skuteczniejszą twoich teksów reklamowych
- Grafik(materiałów) reklamowych
- Realistyką
- Aaa i dopasuj target, jeżeli ludzie w wieku od 12 do 17 lat, to ci polecę, FB Szpiega, nie wiem jak on wypada na Firesube, ale też dobrze powinnien wypadać...

A co do odstresowanka, to może jak będę miał humor, podrzucę jakieś konto steam z CS: S to se popykamy ;p

Powodzenia Karole we wielskim świecie zarabiania Cool


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum - ogromny cel - mucios - 18-04-2014 07:39

(18-04-2014 06:10)Zarobiony_Koles napisał(a):  - Aaa i dopasuj target, jeżeli ludzie w wieku od 12 do 17 lat, to ci polecę, FB Szpiega, nie wiem jak on wypada na Firesube, ale też dobrze powinnien wypadać...

Na FS nie ma chyba FB Szpiega Smile

Powodzenia i wytrwałości Smile


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum - ogromny cel - Zarobiony_Koles - 18-04-2014 07:42

A no jo, ale kiedyś chyba był? Bo pamiętam, że sam próbowałem promować Wink


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum - ogromny cel - kuba48 - 18-04-2014 08:32

FB Szpiega już nie ma, ale tak był ten program.
[Obrazek: 314_qyerskc.jpg]


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum - ogromny cel - kariolmax - 18-04-2014 09:03

@Zarobiony Koleś

Dzięki takim jak Ty naprawdę chce mi się nadal zarabiać.

Wczorajszy dzień był dla mnie tragedią - 220 unikalnych wejść ale żadnego leada Xpokerface
Dziś będę dodawał nowe grupy bo póki co to spamowałem w 30 grupach z iPhone takim tekstem:
"Cześć
Chcielibyście wygrać nowiutkiego iPhone 5S??
Ja już wygrałam go na tej stronie : <link>
Polecam stronkę! Bardzo szybko przyszedł, a szanse w konkursie są ogromne Wink
Żeby nie było, że to fake to łapcie zdjęcie Tongue"

Grupy pewnie się wypaliły bo spamuję już tam około tydzień 2x dziennie.

Póki co nie nastawiam się na "mocne" zarabianie ponieważ idą święta i wolę je spędzić z rodziną, a nie przy komputerze.

Dziś planuję rozwinąć mojego bloga PPA i zacząć zbierać kredyty na promowanie go.

Sam nie wiem czy nie porzucić fp "Mama znowu wpycha mi kolację" ponieważ zauważyłem, że nie ma tam żadnego ruchu natomiast na fp "Miej wyjebane, a będzie Ci dane" zauważyłem ogromny ruch. Wczoraj przybyło aż 200 fanów!! i 35 lajków pod postem na 800 fanów!! Zauważyłem, że prowadzenie fp jest naprawdę przyjemne dlatego zaczynam celować właśnie w nie.

Spam na fb jest już praktycznie nieopłacalny (przy moim tekście i grupach) więc zaczynam szukać nowych serwisów, co nie jest wcale łatwe. Sad


Cele na dziś:
- Odnaleźć się w PPA
- Rozszerzyć spam konto bazę na fb
- Ogarnąć fp na całe święta!!
- Pograć w CS'a GO Cool
- No i zarobić przynajmniej 20zł (jak zawsze nie uda mi się pokerface)


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum - ogromny cel - Zarobiony_Koles - 18-04-2014 09:27

Eee to ty byłeś, widziałem cie ;p Nie pokazuj nam swoich linków.

Widzę, że się za wszystko bierzesz, to jest nie dobrze, sam się biore za wszystko za zrobię mało, zdecyduj jedną dziedzinę zarabiania.. Może wyda ci się to dziwne, ale mój kolega na metodach moich robił to samo co ja, zarobił więcej dla tego, że nie mogłem się z koncentrować na tylu rzeczach.

Po obserwuj różne dzienniki może zdecydujesz się na jedną metodę...


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum - ogromny cel - kariolmax - 18-04-2014 09:32

(18-04-2014 09:27)Zarobiony_Koles napisał(a):  Eee to ty byłeś, widziałem cie ;p Nie pokazuj nam swoich linków.

Widzę, że się za wszystko bierzesz, to jest nie dobrze, sam się biore za wszystko za zrobię mało, zdecyduj jedną dziedzinę zarabiania.. Może wyda ci się to dziwne, ale mój kolega na metodach moich robił to samo co ja, zarobił więcej dla tego, że nie mogłem się z koncentrować na tylu rzeczach.

Po obserwuj różne dzienniki może zdecydujesz się na jedną metodę...

Masz rację Smile
Nie chce mi się nadal siedzieć w ppa bo trzeba robić filmy itp.
Zostaję w subach sms i rozwijam fp.
Przed chwilą zająłem się grupami i podwoiłem ich liczbę do 60

Mam nadzieję, że dziś coś wpadnie i proszę oceń ten tekst, który i tak jest już odgrzewany z tydzień Undecided



edit:// jak widzicie muszę się ogarnąć bo co chwilę zmieniam decyzje :/


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum - ogromny cel - aero2 - 18-04-2014 10:38

Po mojemu to grupy już są wypalone, lepiej znaleźć inną niszę, niekoniecznie na Facebooku.

Znajdź takie miejsce, gdzie nikt inny nie spamuje i działaj.

Bo widzę, że każdy początkujący sub earner widzi tylko zarobek na grupach a to nie o to chodzi.Smile