Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum! (/Temat-Dziennik-chyba-najmlodszego-uzytkownika-forum-89480)



RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum - ogromny cel - patryk0407 - 11-05-2014 09:55

Oby tak dalej Big Grin


Odp: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum - ogromny cel - casualsprojects - 11-05-2014 10:19

wrzucaj zarobki i statystyki w [img]

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum - ogromny cel - kariolmax - 11-05-2014 10:33

(11-05-2014 10:19)casualsprojects napisał(a):  wrzucaj zarobki i statystyki w [img]

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2

Kliknąć nikomu nie zaszkodzi, a wrzucać na hosting itd. to bez sensu Smile

Jedenasty dzień maja

Dzisiejszy dzień stoi pod znakiem zapytania ponieważ jeśli będzie ładna pogoda to idę na dwór i nie będę miał czasu zarabiać.

Plany na dziś:
- Przynajmniej 60zł Big Grin
- Odpocząć
- Ogarnąć się i schudnąć - jak zwykle nie wytrzymam bez KFC facepalm
- Zdobyć kilka kont do likeplus bo chciałbym wziąć sobie podkładeczkę pod laptopa

Zarobki:
- Stan na 12:06: http://screenshooter.net/5528758/oumfiqd
- Stan na 16:35: [Obrazek: tf-sllyydwpxqndoiauiazv.jpg] - przed zaczęciem spamowania
- Stan na 17:23: [Obrazek: jj-akjdzzpuysdmxoqisvme.jpg] - przed sekundką skończyłem spam i powoli to wszystko rusza Smile
- Stan na 19:33: [Obrazek: qj-bvvprxmrhfudwltifvdp.jpg] - jak innym i mi stanęły leady Sad
- Stan na 21:08: [Obrazek: dw-kqvvmcgrkqglovpnwcww.jpg]
- Jeden plan spełniony - wygrałem wiatrak na usb Big Grin na przyszłe gorące dni się przyda [Obrazek: mg-mbftinidqmtyltpbyitz.jpg]


Tak jak mówiłem muszę zrobić sobie przerwę w zarabianiu od dziś do tej środy. Spowodowane jest to brakiem motywacji oraz zbyt dużym spamem w moich grupach. Tak więc trzymajcie się Smile


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum - ogromny cel - walekpl123 - 11-05-2014 14:22

Kliknij w link, PPM na obrazku i wybierz "otwórz obraz w nowej karcie", skopiuj link i wstaw w [img]. Po problemie, nie musisz wrzucać na hosting i lepiej się czyta.


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum - ogromny cel - badii - 11-05-2014 14:37

Ewentualnie pobierz sobie scr.hu i po problemie.


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum - ogromny cel - kariolmax - 11-05-2014 20:21

Jak wyżej mam przerwę Smile


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum - ogromny cel - kariolmax - 15-05-2014 14:35

Piętnasty dzień maja

Nie mogłem wytrzymać i muszę dziś zarobić - wróciła mi motywacja Cool

Plany na dziś:
- dobić 50zł
- przespamować 90 grup
- nadrobić zarobki

Zarobki:

edit: dziś poleciało moje najlepsze konto na fb więc lipa chyba nic nie będzie z zarabiania
Jednak fb colors się wypalił 18:14: http://screenshooter.net/5528758/nyqgglh


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum - ogromny cel - sheko12 - 15-05-2014 23:25

Ja tam osobiście nie wierze że autor tego o to tematu ma 12 lat, nie wierze i już.

Powodzenia Wink


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum - ogromny cel - kariolmax - 16-05-2014 12:56

(15-05-2014 23:25)sheko12 napisał(a):  Ja tam osobiście nie wierze że autor tego o to tematu ma 12 lat, nie wierze i już.

Powodzenia Wink

Dzięki, że mnie wywyższyłeś do poziomu dorosłego Lol
Podaj jakiś przykład, a ja spróbuję dowieść, że na prawdę mam 12 lat Big Grin (można sprawdzić po moich malutkich zarobkach Xpokerface)


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum - ogromny cel - aero2 - 16-05-2014 13:09

Grupy są już wypalone tymi szpiegami i w ogóle, wymyśl tekst i obrazek na co inni muszą zwrócić uwagę, wtedy leady będą wpadać.Smile