Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum! (/Temat-Dziennik-chyba-najmlodszego-uzytkownika-forum-89480)



RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum - ogromny cel - Octopus - 17-04-2014 13:46

Podziwiam Cie... Wink , powodzenia !


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum - ogromny cel - SexPistols - 17-04-2014 13:54

12 lat i już ogarniasz zarabianie w necie, jak ja miałam 12 to się po kafejkach chodziło za 3zł za godzinę :< i to siedziałam na chatach i gadałam z pedofilami :|ta

Powodzenia i wytrwałości życzę! Smile jesteś 3 lata starszy od mojej siostrzenicy q.q jak te czasy się zmieniają


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum - ogromny cel - PaulRcootiC - 17-04-2014 14:05

hahah żartowałem se z was jestem już dawno po 18 Smile


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum - ogromny cel - Onyke - 17-04-2014 14:09

Co Twoi rodzice sądzą na temat Twojego zarabiania w internecie?


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum - ogromny cel - kariolmax - 17-04-2014 14:16

(17-04-2014 14:09)Onyke napisał(a):  Co Twoi rodzice sądzą na temat Twojego zarabiania w internecie?
Na początku myśleli tak jak wszyscy, którzy nigdy nie odważą się zarabiać w internecie - oszustwo.
No ale kiedy zobaczyli pierwsze 100zł, które wypłaciłem z internetu od razu zmienili zdanie. Smile


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum - ogromny cel - xardas1020 - 17-04-2014 14:22

(17-04-2014 10:54)olafifi napisał(a):  Nie działaj na buxach, to strata czasu.

tutaj bym się z tobą kłócił dlatego, że bux nie zajmuje wiele czasu a $ lecą
masz kilka pewnych bux-ów w które warto wejść, inwestujesz w upgrade i rr i liczysz zyski w sumie za nic nie robienie


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum - ogromny cel - kariolmax - 17-04-2014 14:27

(17-04-2014 14:22)xardas1020 napisał(a):  
(17-04-2014 10:54)olafifi napisał(a):  Nie działaj na buxach, to strata czasu.

tutaj bym się z tobą kłócił dlatego, że bux nie zajmuje wiele czasu a $ lecą
masz kilka pewnych bux-ów w które warto wejść, inwestujesz w upgrade i rr i liczysz zyski w sumie za nic nie robienie

Dobrze, że mi przypomniałeś Smile
Działam na ProBux i powoli rozkręcam się. Już mam 60 rr.


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum - ogromny cel - xardas1020 - 17-04-2014 14:29

(17-04-2014 14:27)kariolmax napisał(a):  
(17-04-2014 14:22)xardas1020 napisał(a):  
(17-04-2014 10:54)olafifi napisał(a):  Nie działaj na buxach, to strata czasu.

tutaj bym się z tobą kłócił dlatego, że bux nie zajmuje wiele czasu a $ lecą
masz kilka pewnych bux-ów w które warto wejść, inwestujesz w upgrade i rr i liczysz zyski w sumie za nic nie robienie

Dobrze, że mi przypomniałeś Smile
Działam na ProBux i powoli rozkręcam się. Już mam 60 rr.

bez inwestycji własnych $ nim się rozkręcisz to z pół roku minie Tongue
ja nie włożyłem np w probux wiele ( troszkę ponad 100$) i w 3 miesiące mam już odzyskany wkład, 800 rr na liczniku i w tym tygodniu wypłacę trochę i będzie to już wypłata czystego zysku Smile


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum - ogromny cel - kariolmax - 17-04-2014 19:37

Dziś jestem niemile zaskoczony Xpokerface spamowałem na fb aż 3 razy i wyniki na godzinę 20:32 są takie:

[Obrazek: ccccc.jpg]

Mam nadzieję, że jednak doliczy mi chociaż dwa leady bo jest to dla mnie tragedia.

Co dziś zrobiłem:
- Dzięki bardzo miłemu człowiekowi otrzymałem super fanpage: https://www.facebook.com/bo.my.mamy.wyjebane?ref=hl zamierzam je intensywnie rozwijać i ciągle szukam memów na stare fp.
- Powoli rozszerzam moje konto bazę na około 100 grup
- Odpocząłem i grałem w CS'a

Pytania do Was:
- Macie jakieś specjalne wskazówki dot. spamowania w grupach na fb??


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum - ogromny cel - jTEST - 17-04-2014 20:43

Zdobywając doświadczenie w tym wieku (dodatkowo zarabiając już jak na Twoje potrzeby nie mały pieniądz) w przyszłości będziesz kimś pokroju killera z tego forum, jeśli naturalnie będziesz potrafił zebrać się w sobie. Powodzenia życzę, brnij do przodu.