Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum! (/Temat-Dziennik-chyba-najmlodszego-uzytkownika-forum-89480)



RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum - ogromny cel - Zarobiony_Koles - 28-04-2014 16:53

Darmowe kody używa beka z @[Abelabela2]


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum - ogromny cel - ErgePL - 28-04-2014 17:05

Ehh... Poradnik "Make your own app" by Rock&Drug aka iKrypa i wszystko jasne! beka
Chłopie (Abelabela2), jeśli zarabiasz na PPA zapewne masz jakiś folder z kodami czy choćby PDFa. beka


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum - ogromny cel - kariolmax - 28-04-2014 17:13

(28-04-2014 16:49)abelabel2 napisał(a):  
(28-04-2014 14:41)kariolmax napisał(a):  @badii Wolę programowanie Smile proste programy (działające i fake hacki Big Grin umiem robić w VB i C++)

12 latek piszący hacki w VB/C++? No tego jeszcze nie grali beka
Pokaż chociaż troszkę kodu, bo nie chce mi się w to wierzyć Smile
Może źle się wyraziłem za co przepraszam ale byłem trochę zmęczony po przyjściu Smile
Fake hacki piszę w VB na potrzeby PPA
C++ uczę się i umiem już zrobić (prowizoryczną grę a raczej umiałem ponieważ zajmowałem się tym około 2 miechy temu)
Z góry przepraszam Big Grin


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum - ogromny cel - abelabel2 - 28-04-2014 20:21

Korzystając z poradników nie możesz powiedziec o sobie że piszesz hacki beka a co najwyżej to przepisujesz.
@kariolmax nadal mnie nie przekonujesz, powiedz mi więcej, jeżeli można wiedziec, o tej grze Smile


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum - ogromny cel - piotrekprorok - 28-04-2014 20:25

(28-04-2014 20:21)abelabel2 napisał(a):  Korzystając z poradników nie możesz powiedziec o sobie że piszesz hacki beka a co najwyżej to przepisujesz.
@kariolmax nadal mnie nie przekonujesz, powiedz mi więcej, jeżeli można wiedziec, o tej grze Smile

Się uczepiłeś jak rzep psiego ogona. Otwórz swój dziennik i go zaśmiecaj a nie tylko sobie bezsensownie nabijasz posty.


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum - ogromny cel - SexPistols - 28-04-2014 20:47

Co do tego dzieciństwa to muszę coś napisać Tongue widziałam teksty typu "nie wiesz co to dzieciństwo". Otóż czasy się zmieniają. (WOW, NAPRAWDĘ?) Mam porównanie - swoją 9letnią siostrzenicę. Sama mam 23 lata i widzę OGROMNĄ różnicę, no halo, wszyscy już latają z komórkami, ja pierwszą komórkę dostałam na 14ste urodziny Undecided internet to miałam w wieku 11 lat załączony, rysowałam wtedy w paintcie. W wieku 6 lat to grałam na amidze w mortal kombat ze starszym bratem i był to dla mnie cud techniki. Na komunię dostałam rower i złoty łańcuszek z medalikiem Lol a moja siostrzenica dostaje laptopa i tablet pokerface
1zł wystarczyło mi na loda w wakacje Tongue A ostatnio poszłam po loda zapłaciłam ponad 3zł (wina Tuska).
Wszystkiego jest więcej więc i dzieci więcej dostają. Porównajcie swoje dzieciństwo do dzieciństwa swoich rodziców, tak jest z pokolenia na pokolenie Tongue co nowa generacja ma coraz lepiej, a Ci starsi nadal uważają, że "mieli lepiej, bo" Big Grin

No i jeszcze nie rozumiem czepiania się Karola facepalm zluzujcie troche. Nikt mi nie wmówi, że nie zauważyliście, że jak na swój wiek to ma więcej w głowie niż większość dzieci i całkiem dobrze sobie radzi z zarabianiem Smile


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum - ogromny cel - zozols1 - 28-04-2014 20:47

On ma 12 lat więc Ty abelabel2 czego od tego dzieciaka wymagasz? Moim zdaniem jest to chłopak z przyszłością. Zarobił już trochę w necie, więcej ode mnie Tongue Ma już swoją wiedzę, a programowania itd. dopiero się uczy i dobrze Smile O jego wypowiedziach to już się nie mówi, piszę czasami lepiej od wielu pełnoletnich ludzi Tongue Zapewne i lepiej niż ja. Ten chłopak ma potencjał i nie czepiajcie się go !!! 4 Przyznajcie po prostu, że mu zazdrościcie, że może beztrosko cieszyć się życiem, a jednocześnie ma czas i umiejętności by zarabiać w necie .


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum - ogromny cel - aero2 - 28-04-2014 21:09

Dorastasz w czasie w którym zarabianie przez internet nie jest już dziedziną tabu.

Jak byłem w twoim wieku, to nie było komputera ani internetu dla każdego, jeszcze jak się mieszka na wsi, ani nawet tego forum na którym tu wspólnie piszemy.

W końcu zakupiłem kompa, koledzy mieli, ja też muszę mieć, ale służył on mi wyłącznie do grania, co uważam teraz za stracony czas, mogłem go lepiej wykorzystać.


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum - ogromny cel - SexPistols - 28-04-2014 21:31

(28-04-2014 21:09)aero2 napisał(a):  Dorastasz w czasie w którym zarabianie przez internet nie jest już dziedziną tabu.

Jak byłem w twoim wieku, to nie było komputera ani internetu dla każdego, jeszcze jak się mieszka na wsi, ani nawet tego forum na którym tu wspólnie piszemy.

W końcu zakupiłem kompa, koledzy mieli, ja też muszę mieć, ale służył on mi wyłącznie do grania, co uważam teraz za stracony czas, mogłem go lepiej wykorzystać.

Czy granie w gry sprawiało Ci przyjemność? Dobrze się bawiłeś? Nie da się tracić czasu na coś co się lubi Cool tymbardziej nie powinieneś uważać, że straciłeś czas, bo zawsze można zrobić coś lepiej niż to co się już zrobiło, ale czasu się nie cofnie Tongue


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum - ogromny cel - Zarobiony_Koles - 29-04-2014 05:19

@[abelabel2] Widzę mocny bul dupy, że ktoś młodszy od ciebie hajsy zarabia a ty nie możesz ruszyć swojego móżdżku i czekasz na gotowe. Nie załważyłeś, że czasy się zmieniają? 30 lat temu dzieci/młodzież nie wiedziała co to jest komputer/telefon a teraz? Co z rokiem ludzie są mądrzejśi i pogodź się z tym faktem drogi abelabela2. A teraz zrozum to, że nasz kolego karol trochę źle się wysłowił a ty wszystko wyciągasz z kontekstu..

Tak tak, po najeżdzasz na niego nic to nie zmieni, niszy ci nie da Smile Więc nie katuj na PW!!