Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum! (/Temat-Dziennik-chyba-najmlodszego-uzytkownika-forum-89480)



RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum - ogromny cel - Babcia_Irenka - 27-04-2014 18:48

(27-04-2014 09:22)PokerStars1910 napisał(a):  
(27-04-2014 08:57)kariolmax napisał(a):  Dzieciństwem łatwiej jest się nacieszyć, gdy masz hajs Jerk2

pokerfacepokerfacepokerface

nie wiesz co to dziecinstwo Lol
Teraz jest takie dzieciństwo Tongue Ja się boje jakie będzie następne pokolenie Xpokerface


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum - ogromny cel - Zarobiony_Koles - 27-04-2014 18:48

@[Symbian]Więc tak. Twój film został chwilowo zamrożony, może to potrwać dzień, a nawet tydzień i więcej. Hmmm jak to dokonałeś? Jak nabiłeś vievsy, ja ci polecę pierwsze 301 vievsów wbić za pomocą ShareYoutubeVideos MOGĘ ci na jakimś filmie zprezentować z 500 vievsow, tylko daj cynk na pw!


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum - ogromny cel - kariolmax - 27-04-2014 19:30

Na tą chwilę jest ładnie Big Grin http://screenshooter.net/5528758/ghjupps


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum - ogromny cel - Zarobiony_Koles - 27-04-2014 19:53

Ładnie sobie radzisz młody impreza
Niedługo w moim dzienniku podsumowanie, sprawdź Smile


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum - ogromny cel - kariolmax - 27-04-2014 20:24

Nie spodziewałem się takiej ładniej dnówki http://screenshooter.net/5528758/nujldkr Rolleyes


Odp: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum - ogromny cel - Miciu - 27-04-2014 20:30

Jak na ciebie patrzę to ci aż zazdroszczę Big Grin Takie zarobki w tak krótkim okresie.
Brawo za wytrwałość i dążenie do wyznaczonego przez siebie celu. Będę śledził i życzył powodzenia Wink

Wysyłane z mojego LT18i za pomocą Tapatalk 2


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum - ogromny cel - WujRock - 27-04-2014 20:30

To jutro powinny byc ok Smile


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum - ogromny cel - kariolmax - 27-04-2014 20:35

(27-04-2014 20:30)Miciu napisał(a):  Jak na ciebie patrzę to ci aż zazdroszczę Big Grin Takie zarobki w tak krótkim okresie.
Brawo za wytrwałość i dążenie do wyznaczonego przez siebie celu. Będę śledził i życzył powodzenia Wink

Wysyłane z mojego LT18i za pomocą Tapatalk 2

Mam nadzieję, że freebiz wypłaci mi te 180 zł zgromadzone u nich Big Grin


Odp: RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum - ogromny cel - Miciu - 27-04-2014 20:40

(27-04-2014 20:35)kariolmax napisał(a):  
(27-04-2014 20:30)Miciu napisał(a):  Jak na ciebie patrzę to ci aż zazdroszczę Big Grin Takie zarobki w tak krótkim okresie.
Brawo za wytrwałość i dążenie do wyznaczonego przez siebie celu. Będę śledził i życzył powodzenia Wink

Wysyłane z mojego LT18i za pomocą Tapatalk 2

Mam nadzieję, że freebiz wypłaci mi te 180 zł zgromadzone u nich Big Grin

Ja ci życzę aby ci ta kwotę wpłacili, bo jak na twój wiek to niemała sumka. Napisz jak ci wypłacą Wink

Wysyłane z mojego LT18i za pomocą Tapatalk 2


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum - ogromny cel - Blancik100gxd - 27-04-2014 21:20

Z tego co widzę za pare dni masz urodziny a konto tutaj utworzyłeś rok temu mając 10/9 lat ? Wyjdź na dwór pograj w piłke, porzuczaj dziewczyny kamieniami czy pobaw się w jakiś pierdolon* sklep przed blokiem, za parę lat będziesz żałował, że siedziałeś na kompie i pierdolił*ś się z jakimś spamem na fejsie... Dzieciństwo jest jedno, ja oddałbym cały hajs co zarobiłem za parę tamtych dni...