Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum! (/Temat-Dziennik-chyba-najmlodszego-uzytkownika-forum-89480)



RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum - ogromny cel - piotrekprorok - 26-04-2014 22:53

@up - pewnie po to żeby mu się konkurencja zmniejszyła beka


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum - ogromny cel - kariolmax - 27-04-2014 08:57

(26-04-2014 22:42)SexPistols napisał(a):  Karol nie bój się, tą wiadomość wysłał Ci zapewne jakiś zazdrosny typek z tego forum, ktoś chciał Cię postraszyć, w sumie nie wiem po co, nie wiem dlaczego niektórzy wymagają od Ciebie więcej pokory, moim zdaniem jak na swój wiek masz jej nawet za dużo Tongue jesteś pracowity, nie poddawaj się, za parę lat będziesz utrzymywał rodziców Lol na swoim jachcie Cool
ale pamiętaj, że pieniądze to nie wszystko i może warto też nacieszyć się dzieciństwem Big Grin pozdrawiam i powodzenia!

Dziękuję!
Przez takie odpowiedzi dostaję MEGA-kopa i jadę wtedy 2x lepiej Lol
Cel na dziś: 300zł

Dzieciństwem łatwiej jest się nacieszyć, gdy masz hajs Jerk2

Najlepsze jest to, że teraz ja go mogę zgłosić Jerk2

No niestety jestem za bardzo wybuchowy :/
Już niejeden raz miałem "mokro w majtkach" przez takich ludzi ale i tak nigdy się nie zniechęcę! Big Grin

P.S: Co do jachtu: nie zamierzam rodziców zabierać na takie lux zabawy (taa wiem niedobry jestem Big Grin) ale wolę dziewczynę Cool


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum - ogromny cel - PokerStars1910 - 27-04-2014 09:22

(27-04-2014 08:57)kariolmax napisał(a):  Dzieciństwem łatwiej jest się nacieszyć, gdy masz hajs Jerk2

pokerfacepokerfacepokerface

nie wiesz co to dziecinstwo Lol


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum - ogromny cel - Zarobiony_Koles - 27-04-2014 10:42

Karol, ile dzisiaj zarobione?


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum - ogromny cel - kariolmax - 27-04-2014 11:05

(27-04-2014 10:42)Zarobiony_Koles napisał(a):  Karol, ile dzisiaj zarobione?

Póki co jest tak:
http://screenshooter.net/5528758/fikesjp
Powoli się to rozkręca Smile


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum - ogromny cel - Zarobiony_Koles - 27-04-2014 13:39

Okey, a zrobisz na koniec dnia reasumowanie ile czasu ci zajęło?


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum - ogromny cel - kariolmax - 27-04-2014 14:42

(27-04-2014 13:39)Zarobiony_Koles napisał(a):  Okey, a zrobisz na koniec dnia reasumowanie ile czasu ci zajęło?

Mogę zrobić Smile
Póki co tylko tyle: http://screenshooter.net/5528758/abqhkhp
Zaraz zabieram się do pracy


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum - ogromny cel - kariolmax - 27-04-2014 18:05

Dziś jednak nie uda mi się dobić do celu (300zł) ale przynajmniej "skorzystałem" z dzieciństwa Cool od 16 byłem na dworze więc nie miałem czasu zarabiać.

Póki co mam 24zł ale muszę dobić do 40 :/


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum - ogromny cel - Zarobiony_Koles - 27-04-2014 18:20

A ja osobiście chciałbym bym 100 zł dzisiaj zarobić ;/ Nie poddawaj się, te 50 złotych musisz wbić Cool


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum - ogromny cel - Symbian - 27-04-2014 18:33

Exclamation
Panowie od 2 dni mam na YT 301 Wyświetleń filmiku, kiedy te wyświetlenia się ruszą?