Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum! (/Temat-Dziennik-chyba-najmlodszego-uzytkownika-forum-89480)



RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum - ogromny cel - Zarobiony_Koles - 26-04-2014 17:08

Dasz radę pobić wczorajszy rekord?


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum - ogromny cel - kariolmax - 26-04-2014 17:33

(26-04-2014 17:08)Zarobiony_Koles napisał(a):  Dasz radę pobić wczorajszy rekord?

Dziś nie zamierzam spamowac w związku z tym postem :/


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum - ogromny cel - piotrekprorok - 26-04-2014 17:33

ja tam bym sobie nie przeszkadzał Smile


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum - ogromny cel - Zarobiony_Koles - 26-04-2014 17:34

Co ty się będziesz przejmować jednym z drugim, działaj póki ktoś ci niszy z oka nie sprzątnie Cool


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum - ogromny cel - kuba48 - 26-04-2014 17:42

@kariolmax a jak Ty zamierzasz wypłacić pieniądze nie będąc jeszcze osobą fizyczną, czyli bez mozliwosci rozliczenia sie z US ?


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum - ogromny cel - Mafiozo19990 - 26-04-2014 17:43

(26-04-2014 17:42)kuba48 napisał(a):  @kariolmax a jak Ty zamierzasz wypłacić pieniądze nie będąc jeszcze osobą fizyczną, czyli bez mozliwosci rozliczenia sie z US ?

może podepnie swoje zarobki pod zarobki rodziców Smile


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum - ogromny cel - kariolmax - 26-04-2014 17:55

(26-04-2014 17:42)kuba48 napisał(a):  @kariolmax a jak Ty zamierzasz wypłacić pieniądze nie będąc jeszcze osobą fizyczną, czyli bez mozliwosci rozliczenia sie z US ?

Przecież niepełnoletni podpinają swoje zarobki pod rodziców Smile

(26-04-2014 17:33)piotrekprorok napisał(a):  ja tam bym sobie nie przeszkadzał Smile

No tylko wtedy miałby więcej dowodów działalności mojego fake konta.


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum - ogromny cel - kariolmax - 26-04-2014 21:30

Dziś niestety bałem się spamować więc skończyłem dzień z 36zł na koncie Xpokerface
Jutro zamierzam dobić do 120zł w dzień Jerk2


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum - ogromny cel - Zarobiony_Koles - 26-04-2014 21:32

czego chłopie się bałeś?


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum - ogromny cel - SexPistols - 26-04-2014 22:42

Karol nie bój się, tą wiadomość wysłał Ci zapewne jakiś zazdrosny typek z tego forum, ktoś chciał Cię postraszyć, w sumie nie wiem po co, nie wiem dlaczego niektórzy wymagają od Ciebie więcej pokory, moim zdaniem jak na swój wiek masz jej nawet za dużo Tongue jesteś pracowity, nie poddawaj się, za parę lat będziesz utrzymywał rodziców Lol na swoim jachcie Cool
ale pamiętaj, że pieniądze to nie wszystko i może warto też nacieszyć się dzieciństwem Big Grin pozdrawiam i powodzenia!