Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum! (/Temat-Dziennik-chyba-najmlodszego-uzytkownika-forum-89480)



Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum! - kariolmax - 17-04-2014 10:04

Witajcie w moim dzienniku!

O mnie:
Nazywam się Karol, jestem z Lublina i mam 12 lat Big Grin (taa trochę mało jak na zarabianie w necie i dlatego chcę pokazać innym, że można)
Kiedyś już prowadziłem dziennik, gdzie próbowałem swoich sił w PPA i Buxach.
Od tamtego czasu na PPA zarobiłem grube: 0,88$
Teraz zamierzam zarabiać na Subach SMS i rozwijać swoje fanpage. Gdy będę miał czas to zajmę się moją nową, piękną stroną PPA.

Moje Cele, na które zarabiam:
- Zarobić 4000zł na komputer do gier i wygodniejszego pracowania
- Mieć dużo środków na inwestycje
- Kupić sobie najnowsze Audi na 18-stkę Big Grin

Co do tego czasu zrobiłem:
- Ogromne konto baza z 80 grupami na fb
- Przeczytałem od groma poradników
- Zarobiłem w sumie 390zł na subskrypcjach sms od 11.03.2014 r. (jak dla mnie to była ogromna kwota - po drobnych wypłatach z buxów Big Grin)

Co zamierzam zrobić:
- Ustabilizować się i zarabiać około 700zł miesięcznie
- Ogarnąć mojego bloga PPA
- Rozwinąć i stworzyć nowe fp

Moje fanpage:
Na razie tylko to Big Grin
https://www.facebook.com/pages/Mama-znowu-wpycha-mi-kolacj%C4%99/1466129566938047?ref=hl
Zamierzam je "zreanimować" i dobić do 10k żywych fanów (na tym aktywność fanów jest tragiczna)


Pytania do Was:
- Dajcie mi jakieś porady dot. rozwijania fp


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum - ogromny cel - prololex - 17-04-2014 10:15

Będę śledził Wink
P.S. W twoim wieku nie wiedziałem co to internet Big Grin

Co do Fp :
- wstawiaj posty na popularnych stronach typu bezużyteczna
- zrób sobie baze popularnych stron typu beka z nastolatek, potem na takiej stronce daj jakiś głupi komentarz z fejk konta i jak uzbierasz lajki do swojego komentarza po 10-15 min edytuj post i daj link do fp swojego

Pozdro


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum - ogromny cel - ErgePL - 17-04-2014 10:19

Ooo... Widzę młodo, ja 14 lat. Wink
Ja jak miałem 12 lat to na surfbarach się bawiłem, ale to gunwo przynosiło. Tongue
No 700 zł, widać, że jesteś pewny siebie i takich trzeba do PPA. Tongue
Ja musze w 13 dni jeszcze zarobić 50$. :/
Ciekawe czy się uda...
No powodzenia i zapraszam do siebie! Wink


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum - ogromny cel - PaulRcootiC - 17-04-2014 10:20

Nie jestes najmlodszy tez mam 12 lat Big Grin


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum - ogromny cel - aero2 - 17-04-2014 10:49

Będę śledził, by dowiedzieć się jak młodzi to robią.Tongue

Powodzenia w dążeniu do celu.


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum - ogromny cel - olafifi - 17-04-2014 10:54

Hej Karol, mamy tyle samo lat Smile Ja już lepiej, bo ponad 400zł - polecam eforsę Smile
#edit sry, nie widziałem że 390zł Tongue Nie działaj na buxach, to strata czasu. zrób bloga z filmami i eforsa Smile


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum - ogromny cel - kariolmax - 17-04-2014 11:00

(17-04-2014 10:54)olafifi napisał(a):  Hej Karol, mamy tyle samo lat Smile Ja już lepiej, bo ponad 400zł - polecam eforsę Smile
#edit sry, nie widziałem że 390zł Tongue Nie działaj na buxach, to strata czasu. zrób bloga z filmami i eforsa Smile

Chyba źle mnie zrozumiałeś - ja nie działam już na buxach.
Na pewno gdy będę miał czas to zajmę się eforsą.


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum - ogromny cel - Radi98 - 17-04-2014 11:10

Powodzenia, też nieraz zajrzę. Ja mam 15 i cały czas na subach jadę i w lutym miałem 100zł, w marcu 100zł i teraz wreszcie zacząłem zarabiać i chyba będę miał do końca kwietnia 1000zł Wink


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum - ogromny cel - Radek4921 - 17-04-2014 11:34

Powodzenia, Karol , z fp może nam się uda i ogarniemy go jakoś Big Grin


RE: Dziennik (chyba) najmłodszego użytkownika forum - ogromny cel - kariolmax - 17-04-2014 12:00

(17-04-2014 11:34)Radek4921 napisał(a):  Powodzenia, Karol , z fp może nam się uda i ogarniemy go jakoś Big Grin

Jasne, że się uda Wink
Dzięki