Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ala Lokata BTC - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+---- Dział: Bitcoin (/Forum-Bitcoin-372)
+---- Wątek: Ala Lokata BTC (/Temat-Ala-Lokata-BTC-89477)

Strony: 1 2


RE: Ala Lokata BTC - boliv4r - 20-06-2014 11:25

Wybaczcie że odkopuję. Ale chcę wpłacić im jakieś drobne które sobie uzbierałem. Jest wgl sens? Wypłacają czy nawet nie ma co ryzykować mbtc?


RE: Ala Lokata BTC - patryk006 - 20-06-2014 18:48

(20-06-2014 11:25)boliv4r napisał(a):  Wybaczcie że odkopuję. Ale chcę wpłacić im jakieś drobne które sobie uzbierałem. Jest wgl sens? Wypłacają czy nawet nie ma co ryzykować mbtc?


Raczej bym sobie darował, nikt za darmo nic nie daje, ale każdy swój rozum ma chyba że chcesz ryzykować "a może się uda"


RE: Ala Lokata BTC - boliv4r - 21-06-2014 08:18

No właśnie szkoda mi ryzykować niepotrzebnie więc dzięki za poradę Smile
A znasz może stronke gdzie można skromne ilości btc zainwestować? Nie musi to być coś w stylu lokaty. Moge równie dobrze wpłacić i się męczyć żeby zyskać Smile


RE: Ala Lokata BTC - patryk006 - 22-06-2014 15:50

(21-06-2014 08:18)boliv4r napisał(a):  No właśnie szkoda mi ryzykować niepotrzebnie więc dzięki za poradę Smile
A znasz może stronke gdzie można skromne ilości btc zainwestować? Nie musi to być coś w stylu lokaty. Moge równie dobrze wpłacić i się męczyć żeby zyskać Smile


Po prostu trzymać Big Grin, może nadejdą te świetliste czasy jak to ludzie przewidują gdzie 1 btc = 10 000 usd lub wyżej


RE: Ala Lokata BTC - boliv4r - 23-06-2014 08:50

Ttaaa, ale z 3mbtc nie wiele zdziałam Big Grin
Musiał bym dziennie nie wiem co robic na faucetach żeby magiczna barierę 0.1 btc przebić a co dopiero 1btc Big Grin


RE: Ala Lokata BTC - djMruczekk - 24-06-2014 08:19

Mi ciągle wypłacają chcesz to ci na skajpie udostępnię swój ekran jak robię wypłatę bo za jakieś 3 dni będzie jak nie wierzycie że wypłaca pisz na gg 1132090 jak będziesz chętny Smile