Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Za ile sprzedawać reklamę na moim FP ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Za ile sprzedawać reklamę na moim FP ? (/Temat-Za-ile-sprzedawac-reklame-na-moim-FP-89471)



Za ile sprzedawać reklamę na moim FP ? - Boniekk - 16-04-2014 23:00

Witam, proszę abyście pomogli mi ustalić za jaką cenę mogę sprzedawać reklamy na 24h na moim fanpage.
Oto jego statystyki :
[Obrazek: vwssjMD.png]
[Obrazek: g9f3gHm.png]

Z góry dzięki za pomoc, jeżeli zły dział to proszę przenieść.


RE: Za ile sprzedawać reklamę na moim FP ? - m4t0sh - 16-04-2014 23:58

szczerze... to nie mam pojęcia ale ale tak na moje
masz aktywny fp i chcesz go zaśmiecać reklamami? nie lepiej monetyzować go "po cichu" np. linkami z adf.ly albo shorte.st? fanów tym raczej nie odstraszysz a i ładnie zarobić możesz mając 2,6M kliknięć postu
wiem że stawka w shorte.st to $2,15/1000uv dla polski więc w skali miesiąca kilka stówek (najmniej) wyciągniesz.
coś tam z linkami wcześniej działałem więc jak będziesz chciał spróbować to możesz napisać pw postaram się pomóc


RE: Za ile sprzedawać reklamę na moim FP ? - Rafiks1992 - 17-04-2014 07:23

podaj link do fp może wezmę małą reklamę za 5zł


Odp: Za ile sprzedawać reklamę na moim FP ? - Damkofr - 17-04-2014 08:12

reklamy to się wystawia już na zasmieconych FP ;d
Jeżeli masz fajnego aktywnego FP to inaczej zarabiaj ale z głową żebyś sam nie zasmiecil. Z reklamy to dużo dolcow nie zarobisz.

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2


RE: Za ile sprzedawać reklamę na moim FP ? - 4funsecond - 18-04-2014 13:32

Powiem tak: Rób nowe fp, reklamuj je na swoim a następnie zaśmiecaj te nowe Smile


RE: Za ile sprzedawać reklamę na moim FP ? - Profesor88 - 12-07-2014 08:19

(18-04-2014 13:32)4funsecond napisał(a):  Powiem tak: Rób nowe fp, reklamuj je na swoim a następnie zaśmiecaj te nowe Smile

Radzę dokładnie to samo. A na tych nowych możesz np. sprzedwać reklamy na Allegro.