Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czy da się zarobić na Forex? Moje testy. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Forex (/Forum-Forex-340)
+--- Wątek: Czy da się zarobić na Forex? Moje testy. (/Temat-Czy-da-sie-zarobic-na-Forex-Moje-testy-89457)

Strony: 1 2 3


Czy da się zarobić na Forex? Moje testy. - nieglowicz - 16-04-2014 19:07

[Obrazek: forex-game.png]
Postaram się w tym temacie zamieszczać moje poczynania z inwestowaniem na forex.
Nie jestem jakimś guru FX. Od pewnego czasu testuję moje strategie z różnym skutkiem. Wszystko sprowadza się do tego aby "kupować w dołku a sprzedawać w górce".
Nie inwestuję dużych kwot. Gram na prostej platformie Plus500 (wiem, są różne komentarze). Dla mnie ten broker jest ok. Potrzebowałem prostej, szybkiej platformy na tablet.
Już wypłaciłem u nich trochę euro. Zaczynałem od bonusa, później zasiliłem swoje konto i inwestuję dalej!
Uważam, że warto korzystać z bonusów! Zobacz też mój blog!

Wynik z dziś
[Obrazek: para+plus500+nzdusd.jpg]


RE: Czy da się zarobić na Forex? Moje testy. - nieglowicz - 16-04-2014 20:27

Pytacie mnie czy Plus500 wypłaca pieniądze. Ponoć w inerenecie krążą negatywne komentarze, że niby sa problemy z wypłatami! Ja wysłałem skan dowodu i wszystko jest ok! Działam też w ich pp i też wszystko gra.
[Obrazek: plus500.jpg]

Co do bonusa, to wystrczy podac nr tel. i dostaniesz sms z kodem. Trzeba go potwierdzić na stronie i masz 100pln do grania!


RE: Czy da się zarobić na Forex? Moje testy. - nieglowicz - 17-04-2014 16:44

Dziś kupiłem parę SEK/NOK. Według mojej metody oraz analizy wykresu powinna dać mi zarobić. No i moje prognozy się sprawdziły. Pozycja zamknięta z zyskiem.
[Obrazek: seknok+para.jpg]


RE: Czy da się zarobić na Forex? Moje testy. - nieglowicz - 08-02-2015 10:53

Ostatnio postanowiłem wrócić do Plus500. To jest jedna moich ulubionych platform fx. Mnie z nimi dobrze się współpracuje.
[Obrazek: plus500%2Bstrategy.jpg]


RE: Czy da się zarobić na Forex? Moje testy. - albertc - 08-02-2015 11:34

Dzięki za info, zastanawiałem się jak u nich z wypłatami. Większość negatywnych opinii dotyczyła raczej sporych kwot, ciężko stwierdzić ich autentyczność w sumie. Jest też sporo niejasnych kwestii, żądania skanu kart bankowych itp.
Gdyby się coś wydarzyło to daj znać Smile No i powodzenia.


RE: Czy da się zarobić na Forex? Moje testy. - seba06 - 12-02-2015 07:20

Ja wczoraj stracilem wszystko, wyrobilem z bonusu 900zl za smialo inwestowalem w rope. Wie ktos moze co sie stanie jezeli wplace kase ? Pobiora mi kase ktora weszla na minus czy konto sie wyzerowalo? Tez sporo negatywow sie naczytalem ale jak nie scalpujesz to wyplacaja bez problemow. Pamietaj ze oni zarabiaja na przetrzymywaniu przez noc.


RE: Czy da się zarobić na Forex? Moje testy. - nieglowicz - 12-02-2015 08:49

Ja tak straciłem swój pierwszy bonus inwestując w gaz. Też myślałem, że już wszystko wiem. Ja nie maiłem takiej sytuacji aby na plus500 być na minusie.
Jak wpłacisz na konto to zapewne pewna część pieniędzy pokryje "minus" a reszta pójdzie na przyszłe inwestycje. Ile masz tego minusu?
Pozycje najlepiej zamykać przed 22tą.

P.S. 900pln to sporo kasy, pewnie jesteś mega wk....ny.


RE: Czy da się zarobić na Forex? Moje testy. - Domel32 - 12-02-2015 12:08

Skoro mowa o porażkach to na Forex są one nieuniknione. Pewność siebie też czasami potrafi zgubić.

Moja największa to prawie 4.000 tys. w przeciągu paru sekund. Otwarcie DAX-a z luką Smile

Droga lekcja ale dzisiaj uważam, że była potrzebna Smile


RE: Czy da się zarobić na Forex? Moje testy. - seba06 - 12-02-2015 16:23

Konto sie wyzerowalo. Nigdy juz nie bede inwestowal powyzej 5% Kapitalu. Potwierdzilem adres i dostałem 25 Funtow bonusu. W sumie razem 20 za numer i 25 za adres.

W sumie to nie jestem zly. Jest to dobra nauczka dla mnie na przyszlosc ze bylem troche za bardzo pazerny. Gdybym kupil 150 barylek to zostal bym na plusie.

[Obrazek: LgR6EQp.png]


RE: Czy da się zarobić na Forex? Moje testy. - nieglowicz - 12-02-2015 17:07

Jak widać rynek forex, to nie jest taki łatwy kawałek chleba. Tu nawet mega wiedza nie gwarantuje zysków. Czasami wystarczy zwykłe szczęście.