Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wbijanie topowych pozycji na YT - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Wbijanie topowych pozycji na YT (/Temat-Wbijanie-topowych-pozycji-na-YT-89455)



Wbijanie topowych pozycji na YT - LikeIt - 16-04-2014 18:54

Witam!

Troszkę czasu już się bawię w PPA, lecz jakichś wielkich kokosów nie ma (ok. $60 miesięcznie mnie nie satysfakcjonuje) i tutaj zwracam się z pytaniem do Was drodzy forumowicze. W jaki sposób można teraz nabijać wyświetlenia na YT oraz w jaki sposób wbić w ciągu 1 dnia topową pozycję naszego filmiku? Wchodzą tu w grę programy darmowe typu SYV, enhance itp? Czy może tylko stronki gdzie można wykupić sporo wyświetleń za $ z paypala (wysoki HR)? Nie jestem zbytnio obeznany w sprawie YouTube, ale wizja szybkiego zysku mnie przekonuje. Uwzględniając ładną oprawę stronki dzięki której mam dobrą konwersję, jedyne co mi potrzeba to naiwni ludzie którzy będą na nią odsyłani Smile Oczywiście komentarze, łapki w górę i reszta to dla mnie pikuś, tagi to samo Smile


RE: Wbijanie topowych pozycji na YT - Androoo - 17-04-2014 19:57

Wg mnie metoda yt upada.. niestety Sad


Odp: Wbijanie topowych pozycji na YT - Mafiozo19990 - 17-04-2014 20:04

metoda insta ranked.

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2


RE: Wbijanie topowych pozycji na YT - Arivi - 18-04-2014 10:16

To powiem wprost: Pytaj konkurencje, a na pewno da ci dobre rady.

Do promowanie filmów tak jak napisałeś masz różne serwisy z wymianą wyświetleń, a także strony gdzie możesz kupić za 3zł 1000 wyświetleń. Nic dodać nic ująć. Raczej nikt nie zdradzi ci dobrych sposobów tym bardziej na ogólnym gdzie wszystkie pijawki się rzucą.
Styl graficzny nie wystarczy. Potrzeba także, sposobu, triku na zwiększenie konwersji.


RE: Wbijanie topowych pozycji na YT - Enigmato - 19-04-2014 18:34

Dodatkowo konta, na które wrzucasz filmiki mają znaczenie, a dokładniej ich odpowiednie wykonanie.


RE: Wbijanie topowych pozycji na YT - Klin - 19-04-2014 23:33

Pamiętaj o viral fb na stronę


RE: Wbijanie topowych pozycji na YT - makingmoney - 20-04-2014 07:12

...