Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Szukam osoby chętnej do współpracy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Szukam osoby chętnej do współpracy (/Temat-Szukam-osoby-chetnej-do-wspolpracy-89444)



Szukam osoby chętnej do współpracy - zajazdowicz - 16-04-2014 13:46

Poszukuje uczciwej osoby z kapitałem chętnej do jego pomnożenia , wszystko na jasnych,przejżystych i uczciwych warunkach. wiecej szczegółow priv


RE: Szukam osoby chętnej do współpracy - Szaman1644 - 16-04-2014 13:49

Chyba tego typu akcji zakazuje regulamin forum, o ile się nie mylę Smile


RE: Szukam osoby chętnej do współpracy - zajazdowicz - 16-04-2014 13:54

(16-04-2014 13:49)Szaman1644 napisał(a):  Chyba tego typu akcji zakazuje regulamin forum, o ile się nie mylę Smile

1. nic nie napisałem jeśli chodzi o szczegóły
2. nie ma mowy i nie chodzi o żadne sprzedawanie typów Smile

więc nie złamałem żadnego punktu regulaminu


RE: Szukam osoby chętnej do współpracy - Szaman1644 - 16-04-2014 13:56

To może opisz dokładniej o co ci chodzi?


RE: Szukam osoby chętnej do współpracy - Krissu - 16-04-2014 15:00

Pozwolę sobie wypowiedzieć się na temat tej współpracy. Mianowicie, wszystko polega na tym, że mamy inwestować własną kasę i grać typami podanymi przez zajazdowicza. Może i by to miało sens, gdyby zysk był jakiś sensowny.. Ale.. Wygraną dzielimy się na pół? To tak, jakbym ja sobie wybierał losowe mecze (nie mówię, że tak będzie Smile) i pisał do trzech osób: Ty stawiasz 1, Ty X, a Ty postaw 2 - PEWNIAK! W końcu któryś siądzie. My ryzykujemy pieniądze, a Ty możesz być tylko zyskowny. Smile

Wybacz, ale nie tędy droga. Osobiście, odradzam takiej formy współpracy. Teoretycznie możecie zyskać, ale możecie 2x więcej stracić. Przemyślcie to przed podjęciem decyzji. Smile

Pozdrawiam. Wink


RE: Szukam osoby chętnej do współpracy - zajazdowicz - 16-04-2014 15:00

skoro napisałem WYRAŹNIE że na priv to na priv.. czytanie ze zrozumieniem i nie chce być niemiły.


RE: Szukam osoby chętnej do współpracy - Krissu - 16-04-2014 15:02

(16-04-2014 15:00)zajazdowicz napisał(a):  skoro napisałem WYRAŹNIE że na priv to na priv.. czytanie ze zrozumieniem i nie chce być niemiły.

Dlaczego na priv? Czy to jest aż tak bardzo.. hmm.. bolesne? ryzykowne?.. dla Ciebie, że chcesz to potajemnie załatwić? Ja przedstawiłem sytuację jasno, aby ktoś później nie wylewał jakichś złości. Smile Takie zagrywki nie są mile widziane tutaj. Smile


RE: Szukam osoby chętnej do współpracy - daniel42na - 16-04-2014 15:08

UUU co to za kłamczuszek, nieładnie... ban na tydzień na otrzeźwienie.


RE: Szukam osoby chętnej do współpracy - Krissu - 16-04-2014 15:09

Krótko ujmując: Sprzedawanie typów w nieco innej formie.. Kombinatorstwo na 1001 sposobów. Smile


Szukam osoby chętnej do współpracy - daniel42na - 16-04-2014 15:09

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.