Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dobre Social Media do poznawania innych narodowości - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Dobre Social Media do poznawania innych narodowości (/Temat-Dobre-Social-Media-do-poznawania-innych-narodowosci-89423)



Dobre Social Media do poznawania innych narodowości - archi99 - 15-04-2014 20:25

Hej

Temat założony, aby dzielić się dobrymi stronkami do poznawania ludzi z zagranicy.
Wiecie, żeby można było pogadać w danym języku przez Skype, Team Speaker etc.

A jeśli chodzi o moją samolubna prośbę to polećcie proszę jakąś dobrą stronkę wg Was gdzie są ludzie z Wielkiej Brytanii - nie ważne czy Receive Pronunciation będą znali (choć dobrze by było Tongue) czy ten londyński Cockney... Chciałem jakąś laskę poznać ażeby się milej rozmawiało tyle że nie chodzi mi o ogłoszenia matrymonialne tylko coś w stylu kółek socjalnych gdzie tam się grupy zbierały by można było sobie wziąść adres Skype czy Teamspeakera i zacząć dzwonić bo przez samą wyszukiwarke Skype szukać coś mi nie trybi - nikt nie odbiera Big Grin


RE: Dobre Social Media do poznawania innych narodowości - nyn - 16-04-2014 00:30

Interpals to strona, której szukasz.


RE: Dobre Social Media do poznawania innych narodowości - archi99 - 16-04-2014 20:56

Dzięki nyn jesteś jedynym który odpisał i w dodatku fajna stronka uwielbiam tą część forum, która po prostu dzieli się tu wiedzą. Pozdrawiam i zachęcam do dalszej dyskusji