Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
DrMagK2 - Czyli zwyczajny kretacz. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Ocena Handlarzy (/Forum-Ocena-Handlarzy-249)
+---- Wątek: DrMagK2 - Czyli zwyczajny kretacz. (/Temat-DrMagK2-Czyli-zwyczajny-kretacz-89422)



DrMagK2 - Czyli zwyczajny kretacz. - bolo9797 - 15-04-2014 20:03

Witam . Uzytkownik @[DrMagK2] wystawil wczoraj temat ; http://zarabiam.com/Temat-Sprzedam-boty-89376
Odrazu skontaktowalem sie z nim na gg zeby wyjasnic sprawe Smile
Dostalem od niego takie info;
[Obrazek: 8d5e2bdc.png]
Oczywiscie odrazu napisalem do autora ;
[Obrazek: 2271f8f3.png]

Do teraz 0 kontaktu ze strony DrMagK2 , ale wydaje mi sie ze administracja wie co z tym zrobic.


RE: DrMagK2 - Czyli zwyczajny kretacz. - szufliko - 15-04-2014 20:07

Kombinator, ale chyba nikt bota nie kupil?


RE: DrMagK2 - Czyli zwyczajny kretacz. - daniel42na - 15-04-2014 20:15

Wysłałem PW Panu DrMagK2 z prośbą o wyjaśnienie w temacie.


RE: DrMagK2 - Czyli zwyczajny kretacz. - bolo9797 - 15-04-2014 20:29

Mam nadzieje ze niee. Poszukalem w archiwum i jakies 2 msc temu byla podobna sytuacja na konkurencyjnym forum.


RE: DrMagK2 - Czyli zwyczajny kretacz. - DrMagK2 - 15-04-2014 20:39

GG mi się spieprzyło nie miałem jak opisać...

Dostałem boty za free, do aska, fotki i sex fotki.
Owszem, posiadam do Fotki i Sexfotki od Lukinesa (za które zapłaciłem), ale jak sam wspomniał, nikt by przez moją licencję nie wszedł, więc sprzedaż i tak by się nie udała.
Boty do Fotki i Sexfotki, które chciałem sprzedać są zupełnie inne, lecz wstrzymałem się po tym, jak się okazało iż bot do aska ma prawa autorskie, więc owe do fotki i sexfotki pewnie też.

Bot do Fotki i sexfotki, jest to nagranie kursora, które się wyłącza klawiszem F3, włącza się stronę "Szukaj", przechodzi do pierwszego gościa i uruchamia bota, bot klika po prostu następne profile, wrzuciłbym SS, ale nawet się nic nie pokazuje, jest tylko ikona, program najprawdopodobniej napisany w AutoIT.