Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Jedyny Sensowny Zarobek na Lajkowaniu ! Naprawdę - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Jedyny Sensowny Zarobek na Lajkowaniu ! Naprawdę (/Temat-Jedyny-Sensowny-Zarobek-na-Lajkowaniu-Naprawde-89401)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Jedyny Sensowny Zarobek na Lajkowaniu ! Naprawdę - peruniec - 28-04-2014 11:59

Czy w ogóle komuś zapłacili i mógłby to pokazać ? bo wygląda to trochę jak jakiś dziwny scam.


RE: Jedyny Sensowny Zarobek na Lajkowaniu ! Naprawdę - smartfon - 29-04-2014 12:32

Cos tu nie gra bo po przelogowaniu się na inne konto nie mogę do niego potem wrócić tak jak to było opisane w poradniku. Tylko ja tak mam ?


RE: Jedyny Sensowny Zarobek na Lajkowaniu ! Naprawdę - Zupagesto - 30-04-2014 15:27

Nie da się wrócić do tego samego konta po przelogowaniu. Kolejna sprawa: jak się już przelogujesz to niestety tracisz miejsce w klasyfikacji dnia której nagrodą jest 500 pkt. Dostałem jedno doładowanie o wartości 5zł, natomiast wczoraj nie udało mi się zebrać wymaganej ilości klików do odebrania jakiejkolwiek nagrody. Więc mając punkty a nie mając dziennej ilości klików nic się nie zamówi z działu clickback.


RE: Jedyny Sensowny Zarobek na Lajkowaniu ! Naprawdę - Agent Smith - 20-05-2014 20:27

Serwis oczywiście jest wypłacalny, ja dostałem już 4 doładowania do telefonu, wiec z czystym sumieniem polecam.


RE: Jedyny Sensowny Zarobek na Lajkowaniu ! Naprawdę - lubiekeppa - 20-05-2014 20:34

Nie powiedziałbym ze jest wypłacalny w 100 %

Wysyłają tylko małe nagrody a najdroższe nagrody jakie tam są to dostanie ich graniczy z cudem .

Ja zamówiłem koszulkę i czekam na nią ładne pare miesięcy mimo tego że wysyłali ją juz chyba 5 razy .

W koncu poprosiłem o dowód wysyłki to dostałem zdj pustej koperty zaadresowanej na mnie i zdj koszulek w foli które były całkiem inne niż ta która zamówiłem ...


RE: Jedyny Sensowny Zarobek na Lajkowaniu ! Naprawdę - quake3Dpro - 25-05-2014 15:28

A ja dzisiaj dałem żeby wypłacili mi 5 zł na paypal, pytało o kartę i tak dalej, więc wpisałem byle co, no i nie wiem czy to wgl dojdzie. Co o tym sądzicie? Tongue


RE: Jedyny Sensowny Zarobek na Lajkowaniu ! Naprawdę - imperator123 - 25-05-2014 15:44

(25-05-2014 15:28)quake3Dpro napisał(a):  A ja dzisiaj dałem żeby wypłacili mi 5 zł na paypal, pytało o kartę i tak dalej, więc wpisałem byle co, no i nie wiem czy to wgl dojdzie. Co o tym sądzicie? Tongue

Jak tam pisze ,że minimum do wypłaty to 200 zł....
Na forum - ich stronie koleś pisał ,że czeka już miesiąc na wypłatę 200 zł.
Admin spławił go na e-mail ,więc wątpię czy to mu wypłacą...
A tak po za tym to mają dziwny formularz...
Po co im nazwa gminy,powiatu,urzedu,nip i wgl.. przy wyplacie niby 5 zł...(Z dopisem ,że do wypłaty trzeba mieć 200 zł...)


RE: Jedyny Sensowny Zarobek na Lajkowaniu ! Naprawdę - quake3Dpro - 25-05-2014 15:48

Ja i tak wpisywałem fejki, od dzisiaj mieszkam w Lusianie. Big Grin Walić to, są lepsze (ale trochę trudniejsze) sposoby. Tongue


RE: Jedyny Sensowny Zarobek na Lajkowaniu ! Naprawdę - imperator123 - 25-05-2014 15:57

Jak wypłacisz kase to powiedz; ja chciałem wypłacić wczoraj ale jak zobaczyłem ten formularz to gdzieś ich mam...

Może wiesz czy na doładowanie trzeba też wypełniać taki formularz?


RE: Jedyny Sensowny Zarobek na Lajkowaniu ! Naprawdę - quake3Dpro - 25-05-2014 18:53

Wypłaciłem niby 5 zł, zobaczę jutro czy dojdzie Big Grin