Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Jedyny Sensowny Zarobek na Lajkowaniu ! Naprawdę - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Jedyny Sensowny Zarobek na Lajkowaniu ! Naprawdę (/Temat-Jedyny-Sensowny-Zarobek-na-Lajkowaniu-Naprawde-89401)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Jedyny Sensowny Zarobek na Lajkowaniu ! Naprawdę - rr1999 - 18-04-2014 15:50

Nie jest sie czym chwalić ale wczoraj posiedziałem moze z godzinke i dzis otrzymalem doladowanie 5 zl ;]. Serwis jak najbardziej wyplacalny


RE: Jedyny Sensowny Zarobek na Lajkowaniu ! Naprawdę - sznapi1 - 18-04-2014 16:24

Ten koleś co pisał że mu konto zablokowali-Tępy jesteś bo klikałeś "Potwierdź"
Wypłacają bo ja już dostałem 2 losowe gry steam.


RE: Jedyny Sensowny Zarobek na Lajkowaniu ! Naprawdę - Enigmato - 18-04-2014 18:06

Faktycznie, z wysyłaniem bardziej wartościowych nagród mają problemy. Niestety nie wróży to dobrze, jeśli chodzi o długofalową przyszłość serwisu.


RE: Jedyny Sensowny Zarobek na Lajkowaniu ! Naprawdę - viper2013 - 18-04-2014 18:11

Nabiłem 150 klików potem zalogowałem sie na inne konto fb znowu nabiłem 150 klików samo mnie wylogowało a jak sie zalogowałem pisze ze konto zablokowane


RE: Jedyny Sensowny Zarobek na Lajkowaniu ! Naprawdę - mordimer12 - 18-04-2014 20:40

Mam 3,9k punktów i jak wybieram doładowanie za 5 zł to wyskakuje mi, że ta nagroda jest dla Ciebie nie dostepna lub nie wyklikałeś tyle o co chodzi :/


RE: Jedyny Sensowny Zarobek na Lajkowaniu ! Naprawdę - nowak591 - 18-04-2014 23:31

musisz, też mieć te kliknięcia... ej dajecie rade zrobić 3 tysiące kliknięc mam punkty, ale kliknięcia dzięnne to masakra 3tysie na 50 zł


RE: Jedyny Sensowny Zarobek na Lajkowaniu ! Naprawdę - Zordzio - 22-04-2014 01:04

Czyli jak to w końcu jest?
Jeżeli chcę użyć jednego konta fb tylko. To muszę robić 150 like i 30 minut przerwy po czym wracam i znowu 150 like z tego samego konta?
A jak chcę szybciej to moge robić 150 like, zmiana konta i znowu 150 like tak?
Czyli jak nie chcę zmieniać konta to muszę czekać 30 minut co 150 like. Dobrze rozumiem?


RE: Jedyny Sensowny Zarobek na Lajkowaniu ! Naprawdę - Murzynex - 27-04-2014 12:42

Nie banują ani nie odbierają punktów, jak się zmienia facebooka?


RE: Jedyny Sensowny Zarobek na Lajkowaniu ! Naprawdę - Gravity - 27-04-2014 14:52

Pamiętaj, że musisz być zalogowany na Facebooku jako użytkownik, którego zdjęcie widać po prawej stronie.
Jeżeli będziesz klikał z innego konta, Twoje konto zostanie zablokowane i stracisz wszystkie zgromadzone punkty.

Stracił ktoś punkty?


RE: Jedyny Sensowny Zarobek na Lajkowaniu ! Naprawdę - nowak591 - 27-04-2014 15:11

bawi się ktoś w to? ja aktualnie mam kilkanaście tyś punktów, no ale nie wymieniłem a kliknieć teraz nie mogę zdobyć