Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Jedyny Sensowny Zarobek na Lajkowaniu ! Naprawdę - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Jedyny Sensowny Zarobek na Lajkowaniu ! Naprawdę (/Temat-Jedyny-Sensowny-Zarobek-na-Lajkowaniu-Naprawde-89401)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Jedyny Sensowny Zarobek na Lajkowaniu ! Naprawdę - bolo9797 - 15-04-2014 19:14

Na 100% ci wyplaca. Ja tez juz troche doladowac wyplacilem dzieki mojemu botkowi Smile Wlasnie dobijam 800 + na kolejnym koncie ;p

@Edit
5 min temu zlecone i juz kasa dotarla Smile


RE: Jedyny Sensowny Zarobek na Lajkowaniu ! Naprawdę - viper2013 - 15-04-2014 21:09

Ok doladowanie doszlo godzinke temu,mam jeszcze pytanie czy moge zalozyc nowe konto i powiązac je z innym kontem fb?


RE: Jedyny Sensowny Zarobek na Lajkowaniu ! Naprawdę - bolo9797 - 15-04-2014 21:35

Czytakem regulamin i nigdzie nie pisalo ze multi sa zabronione.


RE: Jedyny Sensowny Zarobek na Lajkowaniu ! Naprawdę - Radi98 - 15-04-2014 21:45

Dzięki za poradnik Smile Wreszcie wiem jak można uzbierać na koszulkę lub głośniki, a ja tyle razy na 1 koncie próbowałem, nawet pisałem do nich że to jest nie do zrobienia Big Grin
No to jutro testuje. Co do stronki wszystko co zleciłem zawsze doszło, czyli doładowania vouchery mp3 latarka lamki led itd. ;pp


RE: Jedyny Sensowny Zarobek na Lajkowaniu ! Naprawdę - Zarabiaczek - 15-04-2014 21:54

Bolo I Viper

Regulamin Punkt 1 Podpunkt 6 Smile

Chociaż ogólnie jeden typek na czacie kilka dni temu rozmawiał z adminem to niby można Big Grin Ale np na paypal wypłaty się nie sumują to jest i z jednego konta musisz zarobić minimum i z drugiego
Takto doładowania i wszystko inne - nie ma problemu
Aczkolwiek nadal nie jestem pewny Wink


RE: Jedyny Sensowny Zarobek na Lajkowaniu ! Naprawdę - bolo9797 - 15-04-2014 22:11

Wydaje mi sie ze dobrze jest brac xbox live na 14 dni Smile Sprzedac mozna na allegro za jakies 9-10 zl Smile I nie trzeba zbierac do tych jebb 200 zl Smile


RE: Jedyny Sensowny Zarobek na Lajkowaniu ! Naprawdę - Zarabiaczek - 16-04-2014 08:20

Tylko niewiadomo czy ujdzie sprzedać np 3 - 4 dziennie


RE: Jedyny Sensowny Zarobek na Lajkowaniu ! Naprawdę - Zarabiaczek - 16-04-2014 22:39

Norton antivirus ujdzie opchnąć za 50 zł - 80 zł Big Grin
Ale nie wiadomo jak z kluczami


RE: Jedyny Sensowny Zarobek na Lajkowaniu ! Naprawdę - nowak591 - 16-04-2014 23:04

ej jak wymieniacie punkty to np. doładowanie w jakiej postci dostajecie? albo np z tego nortona itp to cd keye czy co?


RE: Jedyny Sensowny Zarobek na Lajkowaniu ! Naprawdę - MatiMaister - 17-04-2014 00:22

Okej to ja sobie może to przełożę na swój język i niech ktoś mnie poprawi jeśli czegoś nie kumam:

-Zakładam kilka lewych kont na Facebook'u np 10 i w każdym dodaję 80 znajomych.
-Rejestruję się na likeplus.eu wiążę pierwsze lewe konto i klikam strony, które mi wyskakują.
-Jak się strony kończą, to przerzucam się na kolejne lewe konto i znowu z niego lajkuje, aż do upadłego i taką czynność powtarzam z każdym kontem i z każdego lajkuje te strony, a konto na likeplus.eu nie kasuje moich punktów po przełączeniu się na inne lewe konto facebook ? Później sobie wymieniam kredyty na coś i wszyscy są happy tak ?

Dobrze myślę ?

A teraz druga kwestia. Ile da się na tym wyciągnąć ? Bo sami chyba rozumiecie, że 2 tysiące razy klikać i jeszcze w trakcie przepinać się na inne konta i ryzykować bany na facebooku i w ogóle babrać się z samym zakładaniem tej lewizny i zapraszaniem znajomych, dla zdobycia doładowania za 20 zł to sens mały. Chyba, że ma się 13 lat i pisze się dużo sms'ów z koleżankami... pokerface

Konkrety ? Ktoś już wyciągnął jakąś kasę z tego paypala ? I w jakim czasie ? Bo nawet nie wiem czy konto tam zakładać i klikać namiętnie. Big Grin

p.s.
W tej chwili założyłem z ciekowści tam konto, podpiałem pod pierwszego słupa, zacząłem lajkować strony, które momentalnie zaczęły się kończyć i po odświeżeniu strony pojawił się napis ,,twoje konto zostało zablokowane, z powodu naruszenia regulaminu'' Smile