Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
BDSwiss - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Opcje Binarne (/Forum-Opcje-Binarne-339)
+--- Wątek: BDSwiss (/Temat-BDSwiss-89394)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: BDSwiss - MaLiN - 21-08-2014 14:29

(21-08-2014 14:16)paw9191 napisał(a):  Srać ten bdswiss. Po dzisiejszej sesji wypłacam hajs chyba. Na stockpair.com nie było żadnych problemów a tu takie coś.

Napisz ile dni masz ten problem na BDSwiss, bo moim zdaniem za szybko oceniasz. Wiadomo, każda platforma, nawet ta najlepsza może mieć jakieś problemy techniczne i wcale nie musi to być celowe.


RE: BDSwiss - MaLiN - 30-09-2014 01:09

Dla posiadaczy konta w BDSwiss, ważna informacja:

Gdyby ktoś nadal nie miał konta w BDSwiss a chciałby je założyć, to polecam:

czysty link: bdswiss.com
reflink: www.bdswiss.com Wink

Można kupić udziały w BDSwiss - jeśli masz już konto, wystarczy wejść w panel użytkownika i znajdziesz tam odpowiednie informacje.

[Obrazek: 59767571030511163823.jpg]

Dodatkowo platforma ma zamiar wejść na giełdę w pierwszym kwartale 2015r Smile


RE: BDSwiss - bart07 - 28-10-2014 16:37

Widziałem,że BDSwiss, jak i pozostali brokerzy, szykuje coś na jesień. Zbierasz liście klonowe, które dostajesz za określony obrót danego dnia. Im wyższa wartość obrotu, tym większą wartość ma liść(brąz, srebro, złoto plus platyna). Uzbieranie 3 liści przez tydzień to pewna nagroda.
Nie wiem czemu akurat liście klonowe, ale już nie będę się wgłębiałJerk2

Do wygrania tablet i bony od Amazon. Szkoda, że mam gdzie indziej konto, to może bym się pokusił...


RE: BDSwiss - Maersk - 28-10-2014 17:24

Fajnie ze dbają o klientów i tym samym przyciągają nowych. Ja wkrótce będę zakładał konto - nie wiem jeszcze gdzie, ale może akurat w BDSwiss Big Grin


RE: BDSwiss - MaLiN - 29-10-2014 02:40

Tak, zgadza się. Tutaj można znaleźć więcej informacji na ten temat: http://www.binary24.pl/news_1_46.htm

Brokerzy często stosuję tego typu promocje, aby przyciągnąć nowych klientów. Ciekaw jestem czy na święta coś przygotują Big Grin


RE: BDSwiss - bart07 - 06-11-2014 14:03

No faktycznie- zapomniałem o tym dziale....

Dla mnie to bardziej taki konkurs, by zachęcić do efektywnego inwestowania.

A Tobie MLN udało się jakieś liście zdobyć?Wink


RE: BDSwiss - MaLiN - 11-11-2014 13:45

Srebrne, ale jeszcze nie zdołałem zebrać odpowiedniej ilości, bo codziennie nie inwestuje Tongue


RE: BDSwiss - MaLiN - 29-11-2014 08:09

Konkurs na BDSwiss dobiegł już końca. Mi niestety nie udało się zdobyć żadnej nagrody, a szkoda Sad
Miałem zazwyczaj w każdym tygodniu po jednym srebrnym liściu Tongue Komuś się udało coś zdobyć?

[Obrazek: kgtg5c.jpg]


RE: BDSwiss - rejwu - 04-12-2014 10:36

Witam mógłby ktoś napisać jakąś aktualną opinie o bdswiss zmieniło się coś czy dalej spoko to działą
dzieki


RE: BDSwiss - MaLiN - 06-12-2014 08:23

Ja nadal tam inwestuje, wszystko odbywa się bez zarzutów. Jedynie wieczorami czasami mogą występować problkemy z otwieraniem pozycji, ale to jest rzadkością. Wypłaty przebiegają terminowo, nie ma żadnych blokad kont itp.

Obecnie broker przygotował ciekawą ofertę na święta

[Obrazek: merry_swissmas_pl.png]

Nagroda Główna - Audi Q3 Sport

A wystarczy tylko zdobywać punkty, i niezależnie od tego czy tracimy, czy też zarabiamy na opcji - jesteśmy bliżej nagród, bo liczy się sama wielkość obrotu Wink