Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
BDSwiss - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Opcje Binarne (/Forum-Opcje-Binarne-339)
+--- Wątek: BDSwiss (/Temat-BDSwiss-89394)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: BDSwiss - sbgorka - 18-08-2014 17:55

To sie nazywa praktyczne rozwiazanie jakie lubieSmile


RE: BDSwiss - paw9191 - 21-08-2014 12:00

Prange ostrzec przed graniem na bdswiss. Lecą w kulki troche. 2 razy na opcjach 30-300 sek. oszukali mnie. MIałem wygraną o 1 pipsa i przy 'sprawdzaniu" nagle sie okazalo ze jest remis. Dwa razy tak miałem. Oczywiscie kurs który był dużą czcionką zaznaczony się nie ruszył i teoretycznie powinienem wygrać. To jest jakaś kpina. Nie mówie już o tym ze zanim zrobisz zakład to musisz poczekac zeby kliknąć w drugim okienku...

Podpadli mi ostro. Na szczęście nie potraciłem nic.



Dodam jeszcze ze przy paru pewniakach jeszcze nagle mialem error jakiś z dupy i nie moglem zlozyc zakładu.


RE: BDSwiss - poleinthehole - 21-08-2014 12:09

Zgadza się @up

Również miałem dużo niejasnych sytuacji. Na szczęście wypłaciłem cały depozyt i już więcej tam nie powrócę. Odradzam również innym. Wiem, że niski depozyt może być kuszący, ale zdecydowanie bardziej polecam 24option Wink


RE: BDSwiss - sbgorka - 21-08-2014 12:12

Ufff chociaz raz mialem szczescie w zyciu bo dzisiaj mialem wplacac kaseSmile dzieks za infoSmile


RE: BDSwiss - Anonimowy009 - 21-08-2014 12:36

@sbgorka, ja to samo.. Wink

To chyba trzeba dozbierać i grać na eXbino.


RE: BDSwiss - sbgorka - 21-08-2014 12:37

Ile w exbino jest min?


RE: BDSwiss - MaLiN - 21-08-2014 12:41

(21-08-2014 12:00)paw9191 napisał(a):  Prange ostrzec przed graniem na bdswiss. Lecą w kulki troche. 2 razy na opcjach 30-300 sek. oszukali mnie. MIałem wygraną o 1 pipsa i przy 'sprawdzaniu" nagle sie okazalo ze jest remis. Dwa razy tak miałem. Oczywiscie kurs który był dużą czcionką zaznaczony się nie ruszył i teoretycznie powinienem wygrać. To jest jakaś kpina. Nie mówie już o tym ze zanim zrobisz zakład to musisz poczekac zeby kliknąć w drugim okienku...

Podpadli mi ostro. Na szczęście nie potraciłem nic.



Dodam jeszcze ze przy paru pewniakach jeszcze nagle mialem error jakiś z dupy i nie moglem zlozyc zakładu.

Dlatego proponuje używać również MT4 bo tam są o wiele lepsze wykresy, bo te u większości brokerów to albo się zacinają, albo nie pokazują wszystkiego. W opcjach sekundowych tak już jest, porównaj sobie w BDSwiss nawet sam wykres na zwykłej opcji i na przykład na wykresie 60s - zauważysz różnicę, więc się nie dziwię...

(21-08-2014 12:09)poleinthehole napisał(a):  Zgadza się @up

Również miałem dużo niejasnych sytuacji. Na szczęście wypłaciłem cały depozyt i już więcej tam nie powrócę. Odradzam również innym. Wiem, że niski depozyt może być kuszący, ale zdecydowanie bardziej polecam 24option Wink

Wiadomo, że 24option jest o wiele lepsze, tak samo jak Anyoption, ale i tak większość skłania się do BDSwiss, bo niski depozyt Wink

(21-08-2014 12:37)sbgorka napisał(a):  Ile w exbino jest min?

Tu masz info: http://www.binary24.pl/pl/top/exbino


RE: BDSwiss - sbgorka - 21-08-2014 12:46

Dzieks za link i sorry za lenistwoSmile czasami lepiej doplacic ale miec solidnego brokera niz sie pozniej bu..ac z kilkoma pipsamiSmile sam mialem sytuacje, ze 3 opcje weszly mi z roznica 1 pipsa dzieki czemu bylem na plusSmile


RE: BDSwiss - Ropsont - 21-08-2014 12:56

A moim zdaniem najlepiej po prostu grywać opcje o dłuższym czasie wygaśnięcia niż 5 minut. Przecież te wszystkie 60cio-sekundówki służą właśnie po to by zasilać konto brokerowi i to każdemu. Przy czasie wygaśnięcia np 30-60 minut ilość pipsów różnicy jest znaczna i broker nie może już na tym polu oszukiwać. A jeśli by próbował, to taką sytuację od razu można zgłaszać do regulatora.

Z innej beczki to ja w ogóle nie wiem jak Wy komponujecie jakiekolwiek strategie na 60-300 sekund Big Grin Przecież to jest tak krótki okres, że wszystko się może wydarzyć jak na ruletce, a na ruletce nawet lepiej bo się ma chociaż 100% zwrotu, a nie 70% Tongue

Na opcjach o tak krótkim czasie wygasnięcia gracz ma bardzo małe pole manewru i decyduje każda sekunda, więc ciężko jest udowodnić brokerowi, że oszukał jeśli róznica to 1pips. Poza tym często jest tak, że zwykłe zacięcie wystarczy aby sytuacja diametralnie się zmieniła.


RE: BDSwiss - paw9191 - 21-08-2014 14:16

mnie jakoś głupio kusi żeby tak grać. ale jak mialem nocny sesje to skutecznosc na 60sec mialem 90% zawsze i było pięknie. Ale niegrałem jakas strategią specjalną tylko na podstawie wykresu wyczuwałem.

Srać ten bdswiss. Po dzisiejszej sesji wypłacam hajs chyba. Na stockpair.com nie było żadnych problemów a tu takie coś.