Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
BDSwiss - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Opcje Binarne (/Forum-Opcje-Binarne-339)
+--- Wątek: BDSwiss (/Temat-BDSwiss-89394)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: BDSwiss - Diabełek - 06-08-2014 18:28

@MLM na twojej stronie w cechach platformy BDSwiss pisze:

Dostępne waluty - USD, EUR
Minimum depozytu - $100, €100, 400PLN
Minimalna kwota na transakcję - $25, €25
Minimalna kwota na transakcję opcji 120/60/30 sekund - $5, €5


I teraz jak mam to rozumieć. Wnioskuję, że można u nich otworzyć konto złotówkowe, ale na platformie obracać mogę tylko w EUR lub USD, natomiast wypłata jest w PLN?

@Edit: Dopytałem się w supporcie i można otworzyć tylko konta w euro (nie w złotych czy USD). Także informacje o kontach złotówkowych są nieaktualne.


RE: BDSwiss - MaLiN - 10-08-2014 20:40

Z powodu prac technicznych na stronie BDSwiss jest pewne niezrozumienie, dlatego czekamy na pismo od przedstawiciela BDSwiss ze szczegółową informacją.


RE: BDSwiss - sbgorka - 11-08-2014 09:47

Mi sie udalo ustawic zaklad za 1 euro,,, Wiec nie wiem czy to kwestia, ze nie wplacilem depozytu i zachecaja czy blad jak kolega wyzej pisal


RE: BDSwiss - MaLiN - 11-08-2014 10:28

Najniższą kwotę jaką można postawić w BDSwiss to 5 euro/dolar na opcje sekundowe.


RE: BDSwiss - MaLiN - 14-08-2014 13:01

Dostałem info od przedstawiciela BDSwiss, więc mam nadzieję że trochę rozjaśnię Wam sytuację Smile

Problem z założeniem konta w PLN

Jeśli ktoś posiada Polski adres IP, powinien mieć możliwość otwarcia konta w PLN. Przedstawiciel BDSwiss dopyta się jeszcze działu obsługi technicznej, czy powstał jakiś bug i da odpowiedź. Rodzaje depozytów w $ zostały usunięte z uwagi na dużą ilość użytkowników z europy, którzy grali głównie w €, więc stwierdzili, że konta w $ nie są potrzebne.

Kiedy powróci kopiowanie traderów?

Pomysł z kopiowaniem traderów nastręczył problemów z regulacjami CySec, co sprawiło, że opcja kopiowania traderów musiała zostać wycofana na jakiś czas. Czekają na decyzję o przywróceniu tego, ale może to potrwać parę tygodni (o ile w ogóle zostanie przywrócona) Będę się cieszył, jeśli przywrócą ta opcję, tak samo jak większość z Was Wink

Wypłaty

Poza kopią dowodu tożsamości potrzebne jest jeszcze potwierdzenie adresu tj. rachunek za media, faktura, lub inny dokument przedstawiający adres zamieszkania, dokument od organów rządowych itp.

Traderzy mogą wypłacać kiedy chcą i ile razy w miesiącu chcą. Jedynym warunkiem jest obrót kwotą depozytu wpłaconego, np. jeśli trader wpłaci 100€, to przed wypłatą musi zrobić obrót na minimum 100€. Jeśli tego nie zrobi, to musi uiścić opłatę 25€ przy pierwszej wypłacie. Jest to wymóg regulacji CySec przeciw praniu brudnych pieniędzy.

Wypłata jest jedynie możliwa przez kartę kredytową i przelew bankowy. (pewnie trzeba doliczyć prowizje przy wypłacie ale to już zależy od banków pośredniczących).Dotyczy to również Skrilla, jeśli ktoś dokonał depozytu przez Skrilla to wypłata możliwa też tylko przez kartę kredytową i przelew bankowy.

Wpłata
Nie ma żadnych opłat za zdepozytowanie pieniędzy.

(11-08-2014 09:47)sbgorka napisał(a):  Mi sie udalo ustawic zaklad za 1 euro,,, Wiec nie wiem czy to kwestia, ze nie wplacilem depozytu i zachecaja czy blad jak kolega wyzej pisal

Nie jest możliwe kupno opcji za 1€ ale niedługo zostanie wprowadzona możliwość kupna opcji za 5PLN dla Polaków. Więc widać, że platforma coraz bardziej podstosowuję się do Polaków Smile

W razie pytań, piszcie Wink Zachęcam również do udzielania się na http://forum.binary24.pl/


RE: BDSwiss - paw9191 - 14-08-2014 16:16

no to czekam z niecierpliwością ażprzywrócą opcje kopiowania tradów


RE: BDSwiss - MaLiN - 14-08-2014 17:39

Ciekaw jestem, czy wcześniej któraś z platform, również miała taką opcję kopiowania traderów.


RE: BDSwiss - pawel0945 - 17-08-2014 14:00

proszę mi powtórzyć ile minimalnie razem muszę tam wpłacić złotówek lub euro


RE: BDSwiss - Ropsont - 17-08-2014 14:37

Paweł - 100€/400PLN


RE: BDSwiss - pawel0945 - 17-08-2014 16:43

dzięki

tak a macie coś gdzie można wejść z kapitałem poniżej 100 zł (mam więcej ale nie chcę wszystkiego stracić)