Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
BDSwiss - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Opcje Binarne (/Forum-Opcje-Binarne-339)
+--- Wątek: BDSwiss (/Temat-BDSwiss-89394)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


BDSwiss - MikLec123 - 15-04-2014 14:19

Witam. Znalazłem ostatnio platformę http://www.bdswiss.com/trade/. Można podobno otworzyć propozycję nawet za mniej niż 5€ . Znalazłem kilka opinii, same pozytywne i zanim zacznę zabawę na niej, chciałbym poznać waszą opinię i ewentualne doświadczenie z platformą. Myślałem również o exbino, lecz tam minimalne otwarcie jest za 25€ , a to troszkę za dużo jak na początek. Co myślicie?


RE: BDSwiss - MaLiN - 15-04-2014 20:38

Tak z ciekawości, mógłbyś przesłać linki do pozytywnych opinii tego brokera. Jedyne wiem, że mają małe procenty zwrotów.


RE: BDSwiss - powrotpitersona - 30-06-2014 14:05

i jak tam postawiles juz pierwsze kroki na BDSwiss .bo ja tez sie zastanawiam czy nie sprobowac czasem i szukam jakis konkretnych opini


RE: BDSwiss - MaLiN - 30-06-2014 14:39

Tak, już tam inwestuje od miesiąca. Teraz w lipcu, będę wypłacał pieniądze Smile Co do samej platformy, to ma kilka minusów - ostatnio często się zacina/albo nie chce się załadować do końca, ale trzeba kilka sekund odczekać. Mi akurat to nie przeszkadza, bo nie inwestuje w opcje 60s Tongue


RE: BDSwiss - powrotpitersona - 30-06-2014 18:33

dzieki za real info ja wlasnie chce sprobowac po inwestowac w opcje 60 s dzisiaj zalozylem konto i po chwili juz dzwonil do mnie jakis koles delikatnie namawiajac mnie na wplate wiecej niz zalozylem dlatego sie wystraszylem i chcialem sie czegosc gdzies dowiedziec .od jutra bede probowal stawiac tam male kroki Smile


RE: BDSwiss - MaLiN - 18-07-2014 08:36

BDSwiss wyszedł naprzeciw oczekiwaniom inwestorom z Polski i wprowadził również konta w złotówkach.
Teraz wystarczy tylko 400pln na rozpoczęcie inwestycji w opcje binarne Wink

Więcej informacji: http://www.binary24.pl/news_1_33.htm


RE: BDSwiss - paw9191 - 18-07-2014 09:18

a ja szukam czegoś niezawodnego jak stockpair tylko z większymi zwrotami ;p najwazniejsze jest żeby platforma nie miała żadnych opóźnień i błędów a potem dopiero patrze na wysokość procentów


RE: BDSwiss - MaLiN - 18-07-2014 09:22

AnyOption Wink


RE: BDSwiss - Diabełek - 31-07-2014 19:08

Nie mogę złapać nikogo na czacie platformy więc spytam tutaj.

Wypłata na przelew bankowy kosztuje tam $25USD. Ta opłata jest naliczana za każdą wypłatę? Nie ma darmowej raz w miesiącu?

Wypłatę na kartę kredytowa/debetowa mają gratis. Posiadam taką kartę, lecz ciężko u mnie z puntami wypłat, a po za tym pisze w necie coś, że można wypłacać tylko do 200 zł.

Chciałbym w miarę za darmo wypłacać od nich, dlatego chyba lepszą opcją będzie portfel internetowy (elektroniczny).
Tylko jaki?

Ważne aby mógł za free przelewać: BDSwiss -> Portfel internetowy(elektroniczny) -> konto bankowe.

Macie jakieś rady?


RE: BDSwiss - krzysiektbg - 31-07-2014 22:08

A z tą kartą debetową to nie jest tak, że kasa idzie na konto z którym karta jest powiązana? Bo w sumie sam się nad tym zastanawiałem.