Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Nieaktualne]Selekcja - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Counter-Strike (/Forum-Counter-Strike-40)
+---- Dział: Inne (/Forum-Inne-102)
+---- Wątek: [Nieaktualne]Selekcja (/Temat-Nieaktualne-Selekcja-8939)

Strony: 1 2


RE: Selekcja - Pucki - 20-06-2010 20:44

nikt nie gra tomy bo my sie zgadujemy na gre na ts i wtedy sporo osob wbija o roznych porach no ale ty nie raczysz wchodzic na ts a hardy zapatrzyl sie na durnego szfu i z nim siedzi zamiast z nami wiec co sie dziwicie ze nie ma nikogo wczoraj gralismy po 12 w nocy rzucilem haslo ze gramy i w 2 minuty bylo 8 osob na serwerze


RE: Selekcja - Mathis K - 21-06-2010 09:58

(20-06-2010 20:44)Pucki napisał(a):  nikt nie gra tomy bo my sie zgadujemy na gre na ts i wtedy sporo osob wbija o roznych porach no ale ty nie raczysz wchodzic na ts a hardy zapatrzyl sie na durnego szfu i z nim siedzi zamiast z nami wiec co sie dziwicie ze nie ma nikogo wczoraj gralismy po 12 w nocy rzucilem haslo ze gramy i w 2 minuty bylo 8 osob na serwerze

nawet ja bylem Big Grin


RE: Selekcja - pespe - 21-06-2010 09:59

Ja nie byłem na ostatnim treningu bo mnie nie było w warszawie i nie miałem dostepu do neta tak to jestem Smile


RE: Selekcja - Marello - 21-06-2010 13:35

Dzisiaj wszystko się okaże przypominam 20 trening ^^


RE: Selekcja - Mathis K - 21-06-2010 13:42

nom pewnie full serw bedzie Big Grin


RE: Selekcja - Satan - 21-06-2010 14:33

Ja byłem na (prawie Tongue tylko na 1 mnie nie było) wszystkich treningach ale teraz mam złamaną rękę więc mnie nie będzie na kilku treningach Tongue


Selekcja - Marello - 19-03-2011 09:15

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.