Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
łatwy zarobek w bet365 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: łatwy zarobek w bet365 (/Temat-latwy-zarobek-w-bet365-89386)

Strony: 1 2


łatwy zarobek w bet365 - szykoch - 15-04-2014 10:34

Witam, mam nadzieje ze pisze w dobrym dziale. Tak sobie czytam te wszystkie poradniki itp i chcial bym zaproponować swoją "usługę" dla tych wszystkich którzy jeszcze nie mają konta w bet365.
Wszyscy którzy założą konto, zweryfikują je (trzeba miec ukonczone 18 lat i wysłać do nich skan dowodu) oraz maja konto na moneybookers (najłatwiej będzie nam załadować konto w bet365) mogą zupełnie za darmo i bez zadnego ryzyka wygrać 120 zł.
Jeżeli są jakieś pytania zadawajcie je w temacie albo piszcie pw.


RE: łatwy zarobek w bet365 - SiwyX2014x - 15-04-2014 10:37

czyli trzeba coś wpłacać? Nie rozumiem.


RE: łatwy zarobek w bet365 - szykoch - 15-04-2014 10:41

Nie musisz nic wpłacać.
Zakładasz konto na moneybookers plus bet365. Na bet 365 przechodzisz weryfikacje (wyslanie dwoch stron dowodu osobistego)
Podajesz mi dane do moneybookersa plus bet365. Ja robię resztę i za 3 dni masz swoją część pieniazkow na moneybookersie.

Dodatkowo, jeżeli zarejestrujesz sie z mojego linku możesz otrzymać 50 zł na dodatkowa gre Wink


RE: łatwy zarobek w bet365 - SiwyX2014x - 15-04-2014 13:03

(15-04-2014 10:41)szykoch napisał(a):  Nie musisz nic wpłacać.
Zakładasz konto na moneybookers plus bet365. Na bet 365 przechodzisz weryfikacje (wyslanie dwoch stron dowodu osobistego)
Podajesz mi dane do moneybookersa plus bet365. Ja robię resztę i za 3 dni masz swoją część pieniazkow na moneybookersie.

Dodatkowo, jeżeli zarejestrujesz sie z mojego linku możesz otrzymać 50 zł na dodatkowa gre Wink


a mogę grać dalej za nie? jaka pewność? pokaż dowody Wink


RE: łatwy zarobek w bet365 - maselko1235 - 15-04-2014 13:17

Pewnie wygląda to tak, zawsze na bukach przy takich promocjach wystarczy obrócić 3 razy kwotę po 1,5 i zwraca Ci się bonus na konto głowne "ja robie swoje i za 3 dni dostajesz kase na moneybrookers" chłop szuka osób które założą konta i dadzą mu dane bo już mu brak pomysłów jak samemu to zrobić, nie ufałbym, teraz jedyna promocja jaka jest na bet365 to ta od wpłaty 100%


RE: łatwy zarobek w bet365 - kialux - 15-04-2014 13:48

A wszystko po to, żebyś Ty dostał bonus.


RE: łatwy zarobek w bet365 - szykoch - 15-04-2014 13:54

SiwyX2014x możesz grać dalej. Właśnie zastanawiam się jakie dowody moge podać, do czego masz zastrzeżenia a ja je szybko rozwieje bo nie ma tutaj żadnego oszustwa.

Po części masełko1235 masz racje - w tym przypadku że obracam bonus, reszta to niepotrzebny bełkot. Zgadza się, ja obracam bonusem (bet 365 wymaga obrotu kwota 1200 zł) Czyli lacznie trzeba zagrac za 1200 zł po minimalnym kursie 1.5 aby wypłacić bonus. Bonus jest w wysokości 200 zł.

Mysle, ze moja oferta jest dużo razu bardziej uczciwa niz 80% podawanych tutaj. Osoba która na to sie zapisze, nic nie ryzykuje (nie ponosi zadnego wkładu finansowego) i ma pewny zysk. Jestem w stanie nawet płacić od razu wcześniej napisaną kwote, jednak jakie ja mam zabezpieczenie ze mnie nikt nie oszuka ?


KIALUX i reszta która mówi o bonusie, zgadza się. Tutaj chodzi o bonus, jednak chce zauważy, że przecież ten bonus można przegrać razem ze woimi pieniędzmi a ja gwarantuje pewny zysk. Skoro ktoś czuje się na siłach to może sam to zrobić Wink


RE: łatwy zarobek w bet365 - maselko1235 - 15-04-2014 14:05

no właśnie skąd mamy pewność że nawet jak przegrasz bonus dostaniemy obiecane 120 zł z własnej kieszeni to wypłacisz?


RE: łatwy zarobek w bet365 - szykoch - 15-04-2014 14:16

Masełko tak moge z własnej kieszeni zapłacić, czekam tylko na propozycje tak aby wszystko było uczciwie. Widzę zweryfikowane konto, bez problemu moge przelac odstepne. W przyszłości jak ktoś dalej zamierza kontynuować grę, to mogę powiedzieć co warto grać na samym początku, ponieważ każdy kto "trochę" gra to przyzna mi rację, że nie jest tak łatwo ograć buka i jeżeli nie masz przetartego szlaku w tej dziedzinie to prędzej czy jeszcze prędzej przegrasz swoje oszczędności


RE: łatwy zarobek w bet365 - xmen1112 - 22-04-2014 20:44

szykosz ma rację nie jest łatwo wygrać kasę na buku. Ale szykosz nie zapominaj że na koncie są dane to jest mały minus co z tym możesz zrobic. A możesz powiedzieć jak grasz masz system jakiś??