Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pocenie Sie - problem i pytanie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Pocenie Sie - problem i pytanie (/Temat-Pocenie-Sie-problem-i-pytanie-89361)



Pocenie Sie - problem i pytanie - BloNdyN - 14-04-2014 18:04

Siema. Otoz od jakiegos czasu hmm moze 4 lat? Jakos tak mam problem z poceniem sie. Zaczelo sie od 3 kl gim jakos 2-3 miechy przed koncem roku. Nie bylo tak zle dopiero potem zaczely sie jaja xd
Pocilem sie idac kur** nawet do sklepu 10 min xd wtedy bylo goraco etc. Zaczalem golic te wlosy pod pachami niedawno w tym roku (wczesniej sadzilem ze pedaly tylko gola xd) ale przyznam ze problem sie zmniejszyl jakos 40% ale nadal sie poce nawet idac przez miasto. Robilem badania na ta nadczynosc tarczycy etc wyniki dobre. Chcialem sie was spytac czy te Etiaxil czy jakos tak dziala dobrze? czy Zaja yego bloker ? Stosowal ktos cos. ? Co byscie polecili?


RE: Pocenie Sie - problem i pytanie - badii - 14-04-2014 18:11

To forum o zarabianiu =D

Ale kup sobie antidral, tylko nie używaj na dopiero co wygolone miejsca. Taki płyn w kulce, najlepiej stosować raz na 2/3 dni Wink


RE: Pocenie Sie - problem i pytanie - goblinX - 14-04-2014 18:18

Ziaja bloker jest dobry i tani Wink


RE: Pocenie Sie - problem i pytanie - BloNdyN - 14-04-2014 18:21

Badii co ze o zarabianiu xd

Off topic to off topic xd

Jutro chyba cos kupie xd


RE: Pocenie Sie - problem i pytanie - yurko - 14-04-2014 18:56

jeśli tylko pachy to antidral lub coś w ten deseń.
Jeśli to nie pomoże to jonoforeza. botoks a dalej to już jakieś zabiegi :-(


RE: Pocenie Sie - problem i pytanie - Neross - 30-04-2014 20:18

spróbuj wcierać szałwie dwa razy dziennie pod pache mi pomogło


RE: Pocenie Sie - problem i pytanie - AnnaKa - 13-05-2014 23:26

Powiem tak też miałem i mam ten problem zaczęło się u mnie około 2 klasy gim więc hm 1,2,3,4,5 lat temu Smile
Problem jest trochę mniejszy wiec świadczy to o działaności hormonów.
Z czasem to przejdzie jednak polecam tabletki Perspi Block 12-14 zł opakowanie i mi starcza na 2-3 tygodnie. Nie bierz za dużo bo będzie Ci aż zimno i będziesz miał dreszcze na ciele.

Pozdrawiam i życzę suchych paszek Tongue