Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czy są ludzie którzy nie posiadają konta skrill? Moneybookers - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Czy są ludzie którzy nie posiadają konta skrill? Moneybookers (/Temat-Czy-sa-ludzie-ktorzy-nie-posiadaja-konta-skrill-Moneybookers-89358)



Czy są ludzie którzy nie posiadają konta skrill? Moneybookers - igambler - 14-04-2014 17:33

Czy są tacy gracze bez kont Moneybookers/Skrill? To portfel internetowy ala PayPal.

pozdrawiam


RE: Czy są ludzie którzy nie posiadają konta skrill? Moneybookers - rybson37 - 16-04-2014 01:15

No tak. Ja dajmy na to jak chce poobstawiac to kupuje paysafecard w kiosku za 20zl i nie potrzebuje do tego żadnego konta w PayPal czy moneybookers. Tylko ' że ja gram tylko na bet 365 nie wiem jak sprawa się przedstawia z innymi bukami.


RE: Czy są ludzie którzy nie posiadają konta skrill? Moneybookers - Kurus92 - 17-04-2014 02:00

Myślisz,że nie ma? Oczywiście,że są.Ja osobiście mam,ale znam bardzo dużo ludzi grających przez neta i nie mających tego portfela.


RE: Czy są ludzie którzy nie posiadają konta skrill? Moneybookers - kialux - 17-04-2014 16:33

(16-04-2014 01:15)rybson37 napisał(a):  No tak. Ja dajmy na to jak chce poobstawiac to kupuje paysafecard w kiosku za 20zl i nie potrzebuje do tego żadnego konta w PayPal czy moneybookers. Tylko ' że ja gram tylko na bet 365 nie wiem jak sprawa się przedstawia z innymi bukami.

Wypłacałeś kiedyś ?

Z tego co się orientuję po wpłacie przez Paysafecard nie da się wypłacić na Paysafecard.
A czym wpłacasz na to wypłacasz.


RE: Czy są ludzie którzy nie posiadają konta skrill? Moneybookers - rybson37 - 20-04-2014 00:10

Kto ci takich głupot nagadał? Tak wyplacalem nieraz o. O


RE: Czy są ludzie którzy nie posiadają konta skrill? Moneybookers - iamoscar - 20-04-2014 09:14

Oczywiście w praktycznie każdym bukmacherze musisz odblokować formę wypłaty jak chcesz wypłacić na np na netteler to najpierw musisz wpłacić, ale jeśli raz wpłacisz za pomocą tego portfela to już nawet jak wpłacisz przez przelew czy wspomnianą karte paysafecard to możesz swobodnie wypłacić tą metodą. A konto Skrill warto mieć bo jest to najpraktyczniejszy aktualnie portfel internetowy który obsługuje każdy znany bukmacher i jest wiele dostępnych bonusów za wpłate własnie poprzez ten kanał Wink


RE: Czy są ludzie którzy nie posiadają konta skrill? Moneybookers - kl279 - 20-04-2014 13:30

Ja napisałem PW i dalej nie dostałem info co to za Promo! Tongue


Czy są ludzie którzy nie posiadają konta skrill? Moneybookers - Artinesse - 25-02-2018 12:06

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.