Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Szablony do strony a'la kwejk (TenTego) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Szablony do strony a'la kwejk (TenTego) (/Temat-Szablony-do-strony-a-la-kwejk-TenTego-89337)

Strony: 1 2


Szablony do strony a'la kwejk (TenTego) - Leśniczy - 14-04-2014 13:00

Do moderatorów: Proszę o nie zamykanie tego tematu, gdyż będzie regularnie przeze mnie odświeżany i mniej regularnie aktualizowany o nowe pozycje. Jest to oferta stała (jak na razie), obiecuję trzymać tu porządek i przestrzegać regulaminu.

Dobry wygląd to połowa sukcesu, a pierwsze wrażenie robi się tylko raz. Odnosi się to też do stron internetowych. Myślałeś kiedyś o założeniu własnej? Silnik TenTego umożliwi Ci to w prosty i przyjemny sposób, jeśli jeszcze o nim nie słyszałeś, zajrzyj tutaj.

Oferuję szablony pod Tentego 2.0.4, które na pewno spodobają się użytkownikom Twojego serwisu.


Jeśli natomiast interesuje Cię wykonanie unikalnego szablonu na twoje zamówienie, możesz od razu zajrzeć tutaj




1. Hejter

Wesoły, humorystyczny i uniwersalny szablon, świetnie nadający się na projekty ze śmiesznymi obrazkami, dowcipami, historiami i wszelkim obrazkowym contentem.



[Obrazek: 1.jpg]


Demo szablonu: http://lesny.evai.pl/
Konto testowe:
login: test
pass: test123

Cena: 30PLN
Sposób płatności: Przelew, PayPal, Skrill, Allegro (+3zł)


Kontakt: Prywatna Wiadomość na forum, lub mail [email protected]



2. HappySuicide

Szablon świetnie przystosowany do klimatów typu temysli, smutny tumblr, cytaty, smutek, odrzucona milość, nikt mnie nie rozumie olaboga. Idealnie nada się na stronę targetowaną na nastolatki, których pełno choćby na fanpejdżach. Szablon posiada kilka ciekawych rozwiązań, jak choćby animowane, okrągłe menu, zachęcam do sprawdzenia na żywo. Do szablonu dorzucam logo w .psd

[Obrazek: 2.jpg]


Demo szablonu: http://happysuicide.pl/
Konto testowe:
login: test
pass: test123

Cena: 30PLN
Sposób płatności: Przelew, PayPal, Skrill, Allegro (+3zł)


Kontakt: Prywatna Wiadomość na forum, lub mail [email protected]



RE: Szablony do strony a'la kwejk (TenTego) - Leśniczy - 23-04-2014 11:36

Podbijam, wątek cały czas aktualny.


RE: Szablony do strony a'la kwejk (TenTego) - szufliko - 23-04-2014 12:40

Ilosc sztuk do sprzedania ograniczona?


RE: Szablony do strony a'la kwejk (TenTego) - Jacuss - 23-04-2014 12:47

Jak wygląda PA?


RE: Szablony do strony a'la kwejk (TenTego) - Leśniczy - 23-04-2014 15:16

Liczby sztuk nigdy nie ograniczałem, bo nigdy nie sprzedało się więcej niż kilka sztuk. Na razie sprzedał się jeden "Hejter" i dwa "HappySuicide"

dostęp do panelu admina daję na PW, ze względu na idiotów zmieniających hasło i uprzykrzających życie


RE: Szablony do strony a'la kwejk (TenTego) - PanCaro - 23-04-2014 15:35

Czy skrypt nie są dziurawe jak szer szwajcarski? Mają odpowiednie zabezpieczenia?


RE: Szablony do strony a'la kwejk (TenTego) - Leśniczy - 23-04-2014 15:39

Z tego co wiem, wersja 2.0.4 zawiera wiele poprawek, w tym te dotyczące bezpieczeństwa. Po ściągnięciu skryptu można poczytać pełny changelog. TenTego 2 to zupełnie co innego niż TT w wersji 1.x.x, jest napisane od nowa. Miałem okazję działać na obu. Wink


RE: Szablony do strony a'la kwejk (TenTego) - PanCaro - 23-04-2014 15:42

Masz prawa autorskie czy ściągnięte samowolnie z neta i sprzedajesz na lewo?

Czyli nie ma pewności czy nie jest dziurawy jak ser szwajcarski.


RE: Szablony do strony a'la kwejk (TenTego) - Leśniczy - 23-04-2014 15:47

Przeczytaj pierwszy post. Ja jestem grafikiem, sprzedaję lub wykonuję na zamówienie templatki, m.in. pod TenTego, bo to popularny silnik pod obrazkowo/filmowo/multimedialne strony, a popularny ze względu na to, że w podstawowej wersji można korzystać z niego za darmo, natomiast premium, które pozwala na usunięcie autorów ze stopki oraz daje dostęp do dodatkowych modów na supporcie skryptu, kosztuje chyba jakieś 50PLN. Ze dwa lata mam z tym do czynienia i sobie chwalę, o kłopotach z hakerami nie słyszałem odkąd weszła dwójka.


RE: Szablony do strony a'la kwejk (TenTego) - daniel42na - 24-04-2014 01:27

Zbędne posty, offtop i wyzwiska usunięte.
Prosze pamiętać, że tematy w dziale sprzedam nie służą do dyskusji o tematach ogólnych, tylko do sprzedaży przedmiotów i usług. Karane również jest reklamowanie swoich ofert w cudzych tematach i temu podobne zachowania.