Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wordpress czy HTML - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Pozycjonowanie (/Forum-Pozycjonowanie-398)
+--- Dział: Pozycjonowanie i Optymalizacja (/Forum-Pozycjonowanie-i-Optymalizacja-341)
+--- Wątek: Wordpress czy HTML (/Temat-Wordpress-czy-HTML-89336)



Wordpress czy HTML - Jacuss - 14-04-2014 12:32

Chce stworzyć strone informacyjną ( będzie miała 3-4 słowa kluczowe )

Szablony html mi bardziej podchodzą z tego co patrzałem na theme forest ale czytałem ze wordpress łatwiej się pozycjonuje i nie wiem co robić...


RE: Wordpress czy HTML - Madroxx - 14-04-2014 13:36

Jeżeli chcesz mieć stronę statyczną i nic na niej nie zmieniać o wystarczy HTML.


RE: Wordpress czy HTML - Jacuss - 14-04-2014 17:01

A jak określać wtedy słowa kluczowe?


RE: Wordpress czy HTML - Pixel25 - 14-04-2014 19:25

Słowa kluczowe określisz zawsze, nawet na jednej stronie typu wizytówka. Po prostu wklep je w treść, dodaj metatagi itp.


RE: Wordpress czy HTML - Driver494 - 14-04-2014 20:02

Wordpress jest lepszy pod względem pozycjonowania i też zrobisz na jego podstawie stronę wizytówkę. Ale z drugiej strony trzeba się trochę do tego przyłożyć, że to miało sens.

Więc jeżeli masz zamiar po prostu zrobić stronę to zwykły html z metatagami a jeśli chcesz w to włożyć trochę czasu i masz ochotę konfigurować Wordpressa (są do tego wtyczki pozycjonujące) to wybierasz Wordpressa.