Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Hotcash firesub instanter? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Hotcash firesub instanter? (/Temat-Hotcash-firesub-instanter-89322)



Hotcash firesub instanter? - nowak591 - 13-04-2014 21:50

Hej! Mam do Was wielką prośbę. Jeśli dobrze rozumiem to zarabianie na tych stronach polega na tym, że gdy ktoś wejdzie w link. Z tej strony, który mu podamy i wyślę sms to my dostajemy kaskę? Chciałbym się dowiedzieć, jak to jest (tzn. bo widzę, że zarabiają niektóre osoby fajne na tym pieniądze), że ludzie się na to łapią. Czy na tych stronach tylko w taki sposób można zarobić?


RE: Hotcash firesub instanter? - churel - 13-04-2014 21:51

Na hotcash osoba musi wysłać premium sms a na Firesub i instanter podać numer na stronce i przepisać kod z otrzymanego smsa


RE: Hotcash firesub instanter? - mucios - 13-04-2014 21:59

Tylko w taki sposób można zarabiać na w/w serwisach Smile I jak dobrze zauważyłeś ludzie zarabiają na tym na prawdę fajne pieniądze, a co za tym idzie dalej ludzie się na to łapią Smile


RE: Hotcash firesub instanter? - nowak591 - 15-04-2014 12:29

hej ! właśnie zarobiłem pierwsze 3.50 jeden lead xD heh chcielibyście się podzielić może jakimiś fajnymi grupami na facebooku gdzie jest dużo ludzi?


RE: Hotcash firesub instanter? - Liromir - 15-04-2014 12:35

kolejny wysoko aspirujący gimbospamer facepalmfacepalm


RE: Hotcash firesub instanter? - Szaman1644 - 15-04-2014 12:37

(15-04-2014 12:29)nowak591 napisał(a):  hej ! właśnie zarobiłem pierwsze 3.50 jeden lead xD heh chcielibyście się podzielić może jakimiś fajnymi grupami na facebooku gdzie jest dużo ludzi?

Grupy na Facebooku to już dość wypalony sposób. Trzeba szukać innych miejsc reklamy, jak ask, fotka i inne portale Smile