Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nie doszła wypłata - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: AstroCash (/Forum-AstroCash-338)
+---- Wątek: Nie doszła wypłata (/Temat-Nie-doszla-wyplata-89320)



Nie doszła wypłata - dawkos23 - 13-04-2014 20:49

Siema szanowny adminie AC, pisalem do Ciebie wiadomosc na pm, że zleciłem wypłatę, która mi nie doszła (caly czas status: pending). Mimo że jestes online nie raczysz juz od kilku dni na nią odpisac.

Pozdro


Odp: Nie doszła wypłata - ErgePL - 13-04-2014 21:09

Tez jeszcze nie dostalem. Sad

Wystukane z LG L3 Smile


RE: Nie doszła wypłata - allah - 13-04-2014 23:42

Wszystkie wypłaty lecą w kolejnosci w jakiej kto zlecil (potwierdzone info od Tymka Big Grin)

pending - czyli w trakcie realizacji..
zmieni sie na 'paid' jesli przejdzie kasa. pozdrawiam.


RE: Nie doszła wypłata - dawkos23 - 14-04-2014 21:04

(13-04-2014 23:42)allah napisał(a):  Wszystkie wypłaty lecą w kolejnosci w jakiej kto zlecil (potwierdzone info od Tymka Big Grin)

pending - czyli w trakcie realizacji..
zmieni sie na 'paid' jesli przejdzie kasa. pozdrawiam.

No spoko wszystko rozumiem, ale pół miesiaca to trochę długo. Ale juz pomijajac to (tez jestem w stanie zrozumiec) admin moglby odpisac na wiadomosc przynajmniej i powiedziec co i jak.


RE: Nie doszła wypłata - xjointmanx - 14-04-2014 21:17

to kiedy zlecałeś wypłatę ?
Każda wypłata z AC jest realizowana 10dnia miesiąca z poślizgiem lekkim


RE: Nie doszła wypłata - AstroCash.org - 14-04-2014 23:15

Teraz leci kolejna porcja wypłat Wink


RE: Nie doszła wypłata - ErgePL - 14-04-2014 23:17

Czy dziś dałoby rade przelać kase na pam**[email protected], kwota 71$. (Ocenzurowałem. Tongue)
Chodzi o PayPala.
Pozdrawiam!


Nie doszła wypłata - Magnus - 03-05-2014 20:41

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.