Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wordpress - Długo wczytuję posty - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Wordpress (/Forum-Wordpress-360)
+--- Wątek: Wordpress - Długo wczytuję posty (/Temat-Wordpress-Dlugo-wczytuje-posty-89319)



Wordpress - Długo wczytuję posty - vere - 13-04-2014 20:45

Postawiłem 2 bloga na płatnym hostingu+domena .com oczywiście na WP, lecz sama strona oraz posty się dość długo wczytują. Na darmowym hostingu z wiele większą treścią chodziło o niebo lepiej.

Co może mi tak mulić stronę? Wina hosta czy jakaś optymalizacja WP?


RE: Wordpress - Długo wczytuję posty - Octopus - 13-04-2014 21:06

Wina hostingu, gdzie masz ?


RE: Wordpress - Długo wczytuję posty - PanCaro - 14-04-2014 00:21

Na początku wyłącz wszystkie pluginy i sprawdź czy będzie muliło czy nie. Jeżeli będzie muliło to zmień tymczasowo theme i sprawdź czy dalej będzie muliło.

A jak będzie dalej muliło to coś nie tak poszło przy instalacji WP lub wadliwy hosting.


RE: Wordpress - Długo wczytuję posty - vere - 14-04-2014 17:23

Hosting to mintshost.pl, pakiet Starter

:: pluginy wszystkie wyłączone - brak poprawy
:: theme zmieniony - brak poprawy

Muli najbardziej w panelu admina więc myślę, że theme nie powinien mieć nic z tym wspólnego.

Jeszcze raz wgrać WP na hosta?


RE: Wordpress - Długo wczytuję posty - bodek7654 - 14-04-2014 19:37

to wina hostingu , skontaktuj sie z nimi , u mnie gdy WP zamulal to zawsze byla to wina hosta


RE: Wordpress - Długo wczytuję posty - Octopus - 14-04-2014 21:35

Jeżeli chcesz mieć tani serwer to polecam hosting "WEBD".


RE: Wordpress - Długo wczytuję posty - RafalG - 15-04-2014 07:46

Mialem dokladnie to samo i u mnie zmiana hostingu rozwiazala problem.


RE: Wordpress - Długo wczytuję posty - PanCaro - 15-04-2014 13:19

(14-04-2014 21:35)Octopus napisał(a):  Jeżeli chcesz mieć tani serwer to polecam hosting "WEBD".

Tani?

W hekko jest o 4 zł drożej ale nie ma ograniczeń dla domen, baz danych, ftp, kont mailowych i innych...


RE: Wordpress - Długo wczytuję posty - linoskoczek - 15-04-2014 15:15

Zainwestuj w lepszy hosting. Polecałbym Biznes-host. Serwery są w tym samym DataCenter co te od Mintshost, ale nie są tak obciążone (na Mintshost jest overselling). Ogólnie to jako klient obu firm mogę powiedzieć, że różnica jest kolosalna (zarówno na serwerach WWW jak i VPS OpenVZ).

Na Twoim miejscu skontaktowałbym się również z supportem i poprosił o informacje co może być powodem długiego wczytywania się postów. Sprawdź też test ładowania się strony na Pingdom, to zobaczysz co zajmuje najwięcej czasu na wczytanie. Zamieść nam zrzut ekranu z wynikiem testu (bo pewnie domeny nie chcesz podać).

Przetestowałem Wordpress na najsłabszym pakiecie w Mintshost. Blog z treścią, lecz dość lekki motyw:
http://i.imgur.com/ODmCrAe.png
Według mnie nie jest to zły wynik jak na taki hosting.

Zanim kupisz nowy hosting to wsadź wyniki testu i zobaczymy w czym problem.