Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
FP a pozyskanie Fanów - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: FP a pozyskanie Fanów (/Temat-FP-a-pozyskanie-Fanow-89314)



FP a pozyskanie Fanów - Pawel1178 - 13-04-2014 19:27

Witam, zacznę od początku posiadam od jakiegoś czasu swój prywatny własny FP który liczy aktualnie ponad 400 fanów, mam problem z jego jakby popularnościa oraz pozyskiwaniem większej ilości fanów próbwałem wymieniać udostępnienia z innymi użytkownikami o podobnej tematyce ( auta tuningowane vw audi bmw i inne) ale nikt się nie godził ponieważ pisano mi, że mój FP jest za mały, co robić w takim przypadku jak pozyskać realnych fanów ? Czy na forum może ktoś by dodał na swój większy FP mój fp o tematyce aut ? Zaznaczam od razu, że ten FP nie będzie widział ani jednego spamerskiego postu z subów sms, ja tam tylko umieszczam różne filmiki zdjęcia ze zlotów i to wszystko, teraz sezon się rozpoczyna a więc tych zlotów będzie więcej i chciałbym jak najszybciej pozyskać większą ilość fanów Smile


RE: FP a pozyskanie Fanów - Rafiks1992 - 13-04-2014 19:32

zainwestuj z 20-30zl na reklamy u innych uzytkownikow. niech zareklamuja Twoj fp na swoich fanpage za okreslona ilosc pieniedzy, tak uzbierasz napewno troche like Wink i beda to z pewnoscia prawdziwi fani


RE: FP a pozyskanie Fanów - Pawel1178 - 13-04-2014 19:49

Tylko czy kupowanie reklam np na allegro to dobry pomysł ? Są i po 5 zł ogłoszenia gdzie nasz fp zostaje umieszczony na fp z 80k fanami tylko czy nie są to sztuczni fani i czy taka reklama przyniesie mi jakieś zyski w postaci fanów ?


RE: FP a pozyskanie Fanów - Rafiks1992 - 13-04-2014 19:52

na allegro nie kupuj odrazu odradzam Wink tutaj na tym forum kupuj u zaufanych uzytkownikow ale zanim kupisz to popros najpierw o link do fanpage i okresl czy warto...

jak sprawdzic czy warto? zalozmy ktos ma fanpage np 50.000 fanow i chcesz kupic u niego reklame
co sprawdzic: napewno przy ilosci like pisze liczba osob ktore o tym mowia, jesli wynosi przynajmniej 50% calkowitej liczby like to warto kupic, dodatkowo mozesz sprawdzic ilosc postow pod postami, przy 50k fanow powinno wynosic po 1-2k like pod postem nawet wiecej. jesli tak jest i sa dodatkowo jakies komentarze to znaczy ze jest to normalny fanpage nie zawalony jakimis fejkami i mozna probowac reklamowac tam swoje fp Wink takie sa moje male porady ;p


RE: FP a pozyskanie Fanów - Pawel1178 - 14-04-2014 14:27

odnośnie kwestii kupna z allegro zapytałem aby podal mi FP gdzie będzie umieszczony mój FP i dostałem linka :
https://www.facebook.com/mistyfikacja.taka.sytuacja
co sądzicie ? Bo żadnych lajków pod postami nie ma ...


RE: FP a pozyskanie Fanów - Zythus - 16-04-2014 10:02

Słaby, nie bierz.


RE: FP a pozyskanie Fanów - GoodLecki - 17-04-2014 09:34

Z tego co piszesz to szukasz fanów tylko w obrębie fb, zacznij ich szukać po za FB, masz multum miejsc jak fora czy blogi branżowe działaj udzielaj się w tematach a zdobędziesz ruch i fanów. Zresztą to samo rób na branżówkacj fb.