Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Weryfikacja - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Weryfikacja (/Temat-Weryfikacja-89310)

Strony: 1 2


Weryfikacja - hamcio - 13-04-2014 18:48

Mam pytanie czy jeżeli zweryfikowałem konto na fb i będę zapraszał ludzi do znajomych nadał jest duża szansa, że mnie zablokują?


RE: Weryfikacja - Symbian - 13-04-2014 19:00

Nie Jerk2


RE: Weryfikacja - Qwik - 13-04-2014 19:08

Tak.


RE: Weryfikacja - exxthc - 13-04-2014 19:11

taak, prawie nic sie nie zmieni (ja tak mam) ale po kilku probach weryfikacje znajomych da sie zrobic(jesli sa podane warianty)


RE: Weryfikacja - hamcio - 13-04-2014 19:52

I jeszcze jedno czy jest jakiś limit akceptowania znajomych? W sensie żeby nie zablokowali. Wink


RE: Weryfikacja - Patenciarz - 13-04-2014 23:06

Witam podbijam pytanie , jak dzialac aby nie blokowali konta , co ile dodawac grupy i posty jesli sie spamuje zeby nie weryfikowali konta ? sa jakies sposoby?


RE: Weryfikacja - blazej1128 - 13-04-2014 23:13

Dodawaj max po 150 znajomych, grup tez nie za dużo. I tak jak zrobisz spam będzie chcialo od cb weryfikacje u mnie roznie to bywa czasem wyskakuje odrazu, czasem po paru dniach.


RE: Weryfikacja - Patenciarz - 13-04-2014 23:14

No tak zweryfikuje czy cos i mam zablokowane dodawanie postow i dolaczanie do grup przez prawie 2 tyg


RE: Weryfikacja - blazej1128 - 13-04-2014 23:25

Niestety też tak mam Sad na to chyba żadnego sposobu nie ma, jedynie kupowanie starterów i nowe konta zakładać


RE: Weryfikacja - Clovere - 13-04-2014 23:35

Ja robię 5 kont o każdym czyszczę cookies zmieniam IP, każde konto dodaje do mojego glownego następnie na każdym dołączamy do max 10 grup dziennie przez 7 dni po wszystkim jesteśmy w ok 70 grupach dobijamy do 100 i robimy sobie listę tych grup w notatniku (przyda się też do innych kont aby porem nie szukać grup) potem z każdego konta piszemy posty w różnych grupach typu ddodajcie do znajomych ja ma bloka w innych grupach tak z każdego konta w 15 maxymalnie na godzinę jak nam wyskoczy weryfikacja numeru to tylko startery a jak zdjęć to kopiujemy imię nazwisko wklepujemy na głównym i sprawdzamy czy podobny ale trzeba się spieszyć bo jest jakiś tam czas na wykonanie tego

Sent from my Lumia 610 using Tapatalk