Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
zakazany zwrot - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Wordpress (/Forum-Wordpress-360)
+--- Wątek: zakazany zwrot (/Temat-zakazany-zwrot-89309)



zakazany zwrot - mordimer12 - 13-04-2014 17:44

Witam, prowadzę bloga o filmach na WP i gdy we wtyczce by Yoast piszę główne słowo klucz np. need for speed cały film to potem w analizie strony wyskakuje mi:

"Słowo kluczowe na tej stronie zwiera jeden lub więcej zakazany zwrot, proponuję go usunąć. Znaleziono 'cały'."

To zamienić to na caly czy inny dać, czy zostawić. Jak zostawię to dostane bana czy coś?


RE: zakazany zwrot - themate0 - 14-04-2014 22:49

[Obrazek: 26442796123016397486.png]

u mnie jakoś cały i caly przechodzą bez problemu, a też mam wtyczke WordPress SEO by Yoast


RE: zakazany zwrot - GoodLecki - 18-04-2014 11:51

To oznacza nie tyle że wam zaszkodzi taka konstrukcja(choć może) co nie pomoże blogowi w niczym i tyle.


RE: zakazany zwrot - lolekxp - 19-04-2014 10:32

Ludzie nie.

Tu chodzi o tzw. "STOP WORDS" - algorytm wyszukiwarki nie uwzględnia słów takich jak: [the, of, be, for] itp. i zostaną one pominięte jeśli ich tak czy siak użyjesz w frazie czy też nie

pozatym mam pytanie, ty masz yoasta Polskiego ? lol
wniosek:
Cytat:"Słowo kluczowe na tej stronie zwiera jeden lub więcej zakazany zwrot, proponuję go usunąć. Znaleziono 'cały'."
odpowiedza moze byc ze po prostu autor yoasta nie jest Polakiem i zle skonfigurowal tzw. "stop words" w Polskiej wersji jezykowej jesli rzeczywiscie taka istnieje bo widocznie o takiej tu mowisz patrzac po bledzie jaki cytujesz.