Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik pracy początkującego - zozols1 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dziennik pracy początkującego - zozols1 (/Temat-Dziennik-pracy-poczatkujacego-zozols1-89279)

Strony: 1 2 3


Dziennik pracy początkującego - zozols1 - zozols1 - 13-04-2014 08:40

Witam Big Grin

Mam 16 rocznikowo 17 lat. Chodzę do pierwszej klasy technik-informatyk, mimo to z informatyki prawie nic nie umiem Tongue Interesuję mnie od jakiegoś czasu zarabianie przez internet. Założyłem ten dziennik po to by motywować siebie i innych do pracy Smile Jestem leniem, więc muszę się jakoś zmotywować do działania 4
Konto mam stworzone w 2012 roku ponieważ wtedy miałem wenę do zarabiania na buxach, niestety nie wyszło mi to i konto było nieaktywne do grudnia 2013.

Mój bilans zarobku w internecie:
W tym roku zarobiłem "aż" 48 zł na Instanterze i 40 zł za sprzedane konto na Shakes & Fidget. Tak więc "ostro" jechałem Jerk

Moim celem jest zarobienie na :
-Słuchawki douszne do telefonu 70
-Słuchawki nauszne do kompa 150
-Głośniki 300
-Buty do biegania 150
-inne wydatki około 200

Tak więc muszę zarobić 870 zł do początku wakacjiBig Grin Ciężko będzie.

Moim celem na miesiąc kwiecień jest osiągnąć 100 zł.

Zadania na najbliższy czas:
-zacząć działać na niedawno założonym fanpage
-promować go itp.
-wrzucić programy z instantera
-zapewne spam na grupach Undecided (niestety muszę to robić dopóki mój fanpage nie będzie popularny)
-sprawdzić czy da się coś zarobić na adsclouds

Mam nadzieję, że ten dziennik będę prowadził systematycznie i zmotywuję mnie on do pracy !!! Może wreszcie coś zarobię 2 Przydał by mi się ktoś kto by mi pomógł zacząć prowadzić fanpage jakiś mentor.
Z góry dziękuję za wszelkie posty typu " Powodzenia " Tongue


Kwiecień : 8/100 zł
Ogólnie : 88/870 zł



RE: Dziennik pracy początkującego - zozols1 - mucios - 13-04-2014 08:59

Powodzenia Smile


RE: Dziennik pracy początkującego - zozols1 - zozols1 - 13-04-2014 09:07

Smile Mam nadzieję, że mi się uda. Szkoda mucios, że nie mentorujesz.


RE: Dziennik pracy początkującego - zozols1 - Zarobiony_Koles - 13-04-2014 09:09

Powodzenia! Cel do osiągnięcia, ja sobie na początek poprzeczkę postawiłem wysoko, w sumie za wysoko, bo to dwa tysiące Sad

Zacznij może od FP, nawet ja dzisiaj założę kilka FP, a teraz idę szukać chwytliwych nazw, narka Smile


RE: Dziennik pracy początkującego - zozols1 - zozols1 - 13-04-2014 10:44

Chcę zacząć od FP, ale do tego trzeba mieć jakaś wiedzę. Chciałbym żeby ktoś mi pomógł w tej kwestii.


RE: Dziennik pracy początkującego - zozols1 - Zarobiony_Koles - 13-04-2014 10:47

Zależy jakiej wiedzy oczekujesz?


RE: Dziennik pracy początkującego - zozols1 - zozols1 - 13-04-2014 10:52

Podstaw typu:
-ile postów dodawać dziennie?
-gdzie lub na czym promować swojego FP?
-ile najlepiej mieć like, żeby zacząć zarabiać tam za pomocą programów instanter?
-jak reklamować program instanter tak by nie było hejtu?
Jakbyś mógł odpowiedzieć na te pytania na pw to byłbym wdzięczny bo wątpię, ze tu byś coś takiego napisał Big Grin Proszę o pomoc !
Z góry thx


RE: Dziennik pracy początkującego - zozols1 - MrocznyKILL - 13-04-2014 11:01

Powodzenia Smile


RE: Dziennik pracy początkującego - zozols1 - Zarobiony_Koles - 13-04-2014 11:30

1. Dobrze by było, aby na samym początku jak rozpoczniem promowanie było jakieś 5-10 obrazków, mało kto polubi pustą stronę. A średnio dodawaj posty co 2 godziny, to już zależy od ciebie ile ich dodasz.
2. Polub z 50 najaktywniejszych fp, i ustaw aby posty na tablicy byli dodawane od najnowszych i dodawaj z profilu swojego czyli fp jakiś kawał, zawsze kilka osób zgarniesz, jak ładnie się sprężysz w 1h powinneś osiągnać z 600 fanów, ale to też od nazwy zależy.
3. Trudno określić, ja stawiam na minimum 20.000 like, ale musi mieć bardzo dobrą aktywność.
4. To już zależy od ciebie, po obserwuj inne fp jak oni to robią Smile

Mam nadzieje, że pomogłem Smile

@EDIT
O to mój 666 Post Smile


RE: Dziennik pracy początkującego - zozols1 - zozols1 - 13-04-2014 11:54

666 To o czymś świadczy Tongue