Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
[SUBSKRYPCJE SMS] Problem ze skracaczem? To już żaden problem! - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
[SUBSKRYPCJE SMS] Problem ze skracaczem? To już żaden problem! (/Temat-SUBSKRYPCJE-SMS-Problem-ze-skracaczem-To-juz-zaden-problem-89276)

Strony: 1 2


[SUBSKRYPCJE SMS] Problem ze skracaczem? To już żaden problem! - kuba48 - 13-04-2014 07:58

Witam pokaże wam jak zrobić z jednej swojej domeny własny skracacz linków, jeśli mamy domene i serwer możemy zrobić własną ramkę.
A więc tworzymy index.html i wklejamy w niego ten kod:
Kod PHP:
<!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.01 Transitional//EN">
<
html>
<
head>
<
META HTTP-EQUIV="content-type" CONTENT="text/html; charset=iso-8859-2">
<
title>Strona tytułowa wyskakujaca na karcie )</title>
</
head>
<
frameset cols="*">
<
frame name="main" src="Link do naszego programu!" scrolling="auto" noresize>
<
noframes>
<
body>
Twoja przeglądarka nie obsługuje ramek. / Your browser doesn't support frames.
</body>
</html> 
To jest nasz strona główna, by utworzyć podstronę z kolejnym programem tworzymy kolejny plik o nazwie np. stream.html i wrzucamy index.html i stream.html do folderu public html na naszym serwerze do danej domeny.
Do kolejnej ramki wrzucamy ten sam kod edytowany według uznania, czyli:
Kod PHP:
<!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.01 Transitional//EN">
<
html>
<
head>
<
META HTTP-EQUIV="content-type" CONTENT="text/html; charset=iso-8859-2">
<
title>Strona tytułowa wyskakujaca na karcie )</title>
</
head>
<
frameset cols="*">
<
frame name="main" src="Link do naszego programu!" scrolling="auto" noresize>
<
noframes>
<
body>
Twoja przeglądarka nie obsługuje ramek. / Your browser doesn't support frames.
</body>
</html> 

index to ramka ze strony głównej.
A stream.html zostanie wyświetlony pod adresem:
nasza domena.pl/stream.html
Mozemy tak tworzyć dowolną ilość plików Wink i skracacz niepotrzebny.

Pomogłem? podziekuj +

Nie rozumiesz czegoś? Napisz na PW.


Bój się Boga, substrykcje Wink


RE: [SUBSTRYKCJE SMS] Problem ze skracaczem? To już żaden problem! - Zincuable - 13-04-2014 08:42

Może to ja jestem głupi, ale jak to się ma do "substrykcji sms"?


RE: [SUBSTRYKCJE SMS] Problem ze skracaczem? To już żaden problem! - kuba48 - 13-04-2014 08:48

(13-04-2014 08:42)Zincuable napisał(a):  Może to ja jestem głupi, ale jak to się ma do "substrykcji sms"?

Bo główne linki np. FB odrzuca z substrykcjami - a niektóre skracacze także już nie działają.
Więc można wykonać swój skracacz, który nie jest nigdzie odrzucany.

No to chyba jesteś glupi takim wypadku..


RE: [SUBSTRYKCJE SMS] Problem ze skracaczem? To już żaden problem! - aero2 - 13-04-2014 09:02

Leci + przetestuje zaraz.Smile


Odp: [SUBSTRYKCJE SMS] Problem ze skracaczem? To już żaden problem! - casualsprojects - 13-04-2014 09:38

Lepiej użyć gotowych pluginow Wink

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2


RE: [SUBSTRYKCJE SMS] Problem ze skracaczem? To już żaden problem! - karol002 - 13-04-2014 09:43

(13-04-2014 09:38)casualsprojects napisał(a):  Lepiej użyć gotowych pluginow Wink

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2

Dokladnie. Sam korzystam z yourls.org. Ma przejrzyste statystyki, dodatkowe pluginy.


RE: [SUBSTRYKCJE SMS] Problem ze skracaczem? To już żaden problem! - BloNdyN - 13-04-2014 09:56

Panowie o coś zapytam. Przykładowo mam strone xxx.com/lokalizator.html i jak tu wlkejam ten link co inni wchodza to bd to wygladalo tak jak by w sam link klikneli ?Big Grin o to chodzi tak ?


RE: [SUBSTRYKCJE SMS] Problem ze skracaczem? To już żaden problem! - kuba48 - 13-04-2014 10:10

to jest bardzo dobre do streamów, gdzie możemy tylko 1 link dodać do streamu a skracaczy nie przyjmuje ;D Tyle ile mamy wtedy domen, tyle linków dodamy.


RE: [SUBSTRYKCJE SMS] Problem ze skracaczem? To już żaden problem! - fastrets - 13-04-2014 10:13

Przyda się , może nie do subskrypcji sms ale do innej stronki będzie ok , thx Smile


Odp: RE: [SUBSTRYKCJE SMS] Problem ze skracaczem? To już żaden problem! - Zincuable - 13-04-2014 10:16

(13-04-2014 08:48)kuba48 napisał(a):  
(13-04-2014 08:42)Zincuable napisał(a):  Może to ja jestem głupi, ale jak to się ma do "substrykcji sms"?

Bo główne linki np. FB odrzuca z substrykcjami - a niektóre skracacze także już nie działają.
Więc można wykonać swój skracacz, który nie jest nigdzie odrzucany.

No to chyba jesteś glupi takim wypadku..

Wychodzi na to, że tak, chociaż dalej nie wiem dlaczego sms.