Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SPRZEDAM] Konto Battlefield 3 Origin - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [SPRZEDAM] Konto Battlefield 3 Origin (/Temat-SPRZEDAM-Konto-Battlefield-3-Origin-89269)



[SPRZEDAM] Konto Battlefield 3 Origin - Maniero - 12-04-2014 21:07

1. Nazwa przedmiotu: Konto z grą BF3
2. Opis przedmiotu: Sprzedaję konto Origin z grą BF3, konto kupiłem dzisiaj (jakies ruskie), ale jednak nie chce mi się grać. Przegrane na nim to 1 godzina, do konta nie mam odp na pytanie, ale za to posiadam maila + hasło do niego, więc hasło da się zmienić.
3. Źródło pozyskania: Kupione
4. Zdjęcia:
5. Kontakt: PW
6. Cena: 10 zł - sprzedaje za tyle ile za nie dałem.
7. Sposób zapłaty: PP/Bank


Odp: [SPRZEDAM] Konto Battlefield 3 Origin - piotruss96 - 13-04-2014 07:21

To i wersja Bf'a pewnie tez ruska tak?

Wysyłane z mojego GT-I5510 za pomocą Tapatalk 2


RE: [SPRZEDAM] Konto Battlefield 3 Origin - Radi98 - 13-04-2014 07:34

Ja kupiłem na allegro za 8zł i mogłem ustawić pytanie czyli zmienić wszystko hasło nic. Do tego mam tam premium bf3 i dodatki i jakieś gry np. Nfs run i inne.

Tak tylko mówię że ci to ruskie się nie opłacało.


RE: [SPRZEDAM] Konto Battlefield 3 Origin - Maniero - 24-04-2014 13:17

Nowa cena 5 zl. Sprzedaje bo chce sie pozbyc Wink nie mam czasu na gre

Wysłane z mojego GT-I9000 przy użyciu Tapatalk


[SPRZEDAM] Konto Battlefield 3 Origin - yazir - 09-06-2014 00:09

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.