Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Szukam VPNa - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Hostingi i Serwery (/Forum-Hostingi-i-Serwery-359)
+--- Wątek: Szukam VPNa (/Temat-Szukam-VPNa-89238)



Szukam VPNa - DamianXIX - 12-04-2014 13:02

Poszukuję VPNa tak jak w temacie który nie będzie wymagał kontrolowania czy jest połączony z serwerem czy nie obecnie używam vpngate nie narzekam ale muszę czuwać żeby się nie rozłączył a jak się rozłączy to muszę połączyć się z nowym serwerem i tak w kółko macieju piszcie czy znacie coś na rozwiązanie mojego problemu Smile

PS zastanawiam się nad kupnem konta premium+ cyberghosta rok czasu 5urządzeń na allegro można dostać jak za darmo ale zbieram na to kasę Smile


RE: Szukam VPNa - Majka - 12-04-2014 13:08

Polecam HMA - link w sygnaturze


RE: Szukam VPNa - DamianXIX - 12-04-2014 21:51

nie rozlacza sie w wersji free po kilku h ?


RE: Szukam VPNa - Kede - 12-04-2014 22:53

Po co na rok czasu? Nie wystarczy Ci na razie cyberghost na miesiąc? Polecam tylko długo się podłącza do serwera z 10-15sekund trzeba poczekać Smile


RE: Szukam VPNa - Majka - 13-04-2014 07:05

(12-04-2014 21:51)DamianXIX napisał(a):  nie rozlacza sie w wersji free po kilku h ?

w płatnej wersji nie - za free nie wiem


RE: Szukam VPNa - DamianXIX - 13-04-2014 09:10

(12-04-2014 22:53)Kede napisał(a):  Po co na rok czasu? Nie wystarczy Ci na razie cyberghost na miesiąc? Polecam tylko długo się podłącza do serwera z 10-15sekund trzeba poczekać Smile

Jest tanio na rok to raz obsługuje 5urzadzen to dwa mi potrzebne dwa razy takie konta do 10urzadzen to trzy korzystałem z cyberka ale w wersji darmowej co 3h mi się rozlaczal to cztery a pięć to to że potrzebuje zostawić vpna i się nie martwić czy będzie włączony czy nie i szesc Kupując premium na miesiąc x10 wyjdzie ciut dużo Smile w tej kwocie miałbym juz jeden kod na rok


RE: Szukam VPNa - xjointmanx - 13-04-2014 09:25

Kupuj Cyberghosta najlepsze rozwiązanie nie pożałujesz że go kupiłeś ! Chyba najlepszy VPN jak do tej pory


RE: Szukam VPNa - DamianXIX - 13-04-2014 10:54

Wiem ze dobry miałem na miesiąc i nie zalowalem wydanych pieniędzy także jak dozbieram kupie napewno. Smile