Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Hellbuzz.pl - wymieniaj punkty na cenne nagrody - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Hellbuzz.pl - wymieniaj punkty na cenne nagrody (/Temat-Hellbuzz-pl-wymieniaj-punkty-na-cenne-nagrody-89191)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Hellbuzz.pl - wymieniaj punkty na cenne nagrody - Pitek236 - 03-06-2014 13:52

Długo się zbiera na doładowanie?


RE: Hellbuzz.pl - wymieniaj punkty na cenne nagrody - majeros - 03-06-2014 14:57

Można uzbierać w godzinę nawet jak się postarasz bo to wykonujesz różne zadania za niektóre masz po 40 pkt a doładowanie tylko 250 pkt Big Grin


RE: Hellbuzz.pl - wymieniaj punkty na cenne nagrody - musicfan - 03-06-2014 17:21

ja sobie dzisiaj zamówiłem kolejne doładowanie Wink jak dojdzie to dam kolejny dowód Wink


RE: Hellbuzz.pl - wymieniaj punkty na cenne nagrody - majeros - 03-06-2014 17:45

Musicfan jak ty te punkty tak szybko zbierasz?ja na 1 doładowanie uzbierałem i już zadań jest mało za monety Big Grin


RE: Hellbuzz.pl - wymieniaj punkty na cenne nagrody - musicfan - 04-06-2014 11:48

dowód kolejnego doładowania w załączniku Big Grin

@majeros
w porównaniu z tym ile zbierałem punktów wcześniej (ponad ~100 dziennie) to w chwili obecnej jest nic, bo zbieram około 15 punktów ;/ mam nadzieję że później będzie więcej dobrze płatnych zadań Wink


RE: Hellbuzz.pl - wymieniaj punkty na cenne nagrody - imperator123 - 07-06-2014 18:19

Ta strona jest gówniana - zrobiłem zadanie - pojawia się uaktualnianie czekam 2 minuty i nic...
Potem zrobiłem kolejne to samo...
Teraz nawet nie chce się strona załadować.


RE: Hellbuzz.pl - wymieniaj punkty na cenne nagrody - majeros - 07-06-2014 18:22

u mnie wszystko ok więc wina jest twojego komputera.


RE: Hellbuzz.pl - wymieniaj punkty na cenne nagrody - glodoosie - 07-06-2014 18:23

Mi też ta stronka teraz nie działa.


RE: Hellbuzz.pl - wymieniaj punkty na cenne nagrody - majeros - 15-06-2014 11:55

Wygrał ktoś już nagrodę rzeczową?Smile


RE: Hellbuzz.pl - wymieniaj punkty na cenne nagrody - Situation - 18-06-2014 15:09

musicfan wybrałeś wszystkie doładowania za 5 zł do orange TongueHuh a dziś dopiero na nie nazbierałem Big Grin